Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szelidült meg ennyire?

Hogyan szelidült meg ennyire?

Figyelt kérdés
Még régebben történt.Beismerem veszélyes és hülyeség volt,de kisebb koromban megcsináltam.Egy cég udvarában volt egy örzőkutya,aki nagyon tetszett nekem.Nagyon aranyos volt,én is olyat akartam.Volt,hogy leguggoltam a kerítéshez és odajött.Amikor odaraktam a kerítéshez a kezem,akkor elpször ugatott.De késöbb egyre többet jártam arra,volt hogy dobtam be neki valami száraz kenyeret e kerítésen.Utána többször benyúltam a kerítésen és megsimogattam.A kutya meg megszagolta mindig a kezemet.Amikor arra jártam,akkor ott állt a kerítésnél és csóválta a farkát.Utólag kiderült róla,hogy egy nagyon vad kutya.Egyszer betévedt oda egy nála sokkal nagyobb kutya,akit széttépett.Egyszer kiszabadult és valakit megkergetett,aki beszállt az autóba,a kutya meg körözött az autó között.A járókelőktől is hallottam,hogy el sem mernek menni a kerítés mellett,inább kimennek az úttesre.A kerítésen is van egy ilyen bemélyedés,márt a kutyák nekiugranak állandóan.Én meg azt a kutyát simogattam.Hogy lehet hogy velem ennyire szelid volt?Egy amerikai staffordshire terrier lehet.Nem hegyes a füle.

2015. jún. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nem féltél tőle, érezte a bizalmadat, ami belőle is hasonlót váltott ki, míg a többi ember megvetéssel és félelemmel tekintett rá és fenevadnak tartotta. Ennyit ér a törődés.
2015. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te barátkoztál vele és nem féltél tőle amit a kutyák nagyon megtudnak érezni és elnyerted bizalmát.

Utcánkba egy nagyon agresszív rottweiler szökött ki az egyik házból és rengetegen féltek tőle, többször is volt vele baj. Én azt a kutyát amikor nem is tudtam róla hogy agresszív simán megsimogattam amikor az utcánkba mászkált szabadon. Én kutya mániás vagyok 2 kutyám is van, meg a tesóm kutyájával is én szoktam foglalkozni amikor ott vagyok náluk pár napot. Én a rottweiler kutyát az utcában láttam szaglászni, és ugye szóltam hozzá megsimogattam, eleinte tartott tőlem, de engedtem hogy megszagolgasson, és szerencsére béke volt, nm féltem tőle még a megmaradt kajámból is adtam neki amit elfogadott, az utcába mindenki tátott szájjal nézte hogy bírok azzal a kutyával, és tudták hogy semmi közöm hozzá mert tudták hogy nekem van egy spánielem és egy jack russel terrierem de ennek ellenére a kutyával simán elvoltam és amikor az egyik környéken lakó kiszült nekem hogy lehet az hogy így tudok bánni akkor nem tudtam választ adni rá. Aztán ugye a gazdája is hazaérkezett ő hívta be a kutyát és mondta hogy azért volt ez így mert elnyerte a kutya a bizalmam és barátságos voltam vele, pedig ez nagyon ritka. A gazdája úgy örökölte meg a kutyát de ő sem igazán bírt vele ezért el is ajándékozta egy olyan embernek aki tényleg normálisan tud foglalkozni vele.

Én sajnáltam mert szerintem aranyos meg szép kutya volt, jól volt tartva, csak ugye erős mozgáshiánya volt és ezrét szökött ki mindig.

2015. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!