Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használtok a kullancsok...

Mit használtok a kullancsok okozta fertőzések megelőzésére (pl. nyakörv, csepegtető stb. )?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Frontline-t szoktam.
2010. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyakörvet szoktam használni. A cseppek nem jöttek be. Nyakörvből a Kiltix és a Scalibor volt a legjobb. Bár a Scalibor melett volt a kutyusomnak Babesia-ja és a Kiltix-nél is volt benne kullancs, de csak egyszer. Ezek jöttek be.
2010. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kiltix nyakörvet én
2010. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Advantixot használok.

a Frontline-ról több rossz dolgot is olvastam. Mi először Advantixot kaptunk, azóta is ezt használjuk.

2010. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiltix nyakörv - 100%-ig bevált!
2010. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
exspot csepp
2010. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Frontline Combo csepp. Már sok mindent kipróbáltunk, de csak ez volt 100%-os nekünk.
2010. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Frontline-t. a Nyakörvet nem szeretem, amikor sétáltató póráz és nyakörv is van a kutyán, én soknak tartom, hogy a két nyakörv egyszerre van rajta, nekünk az nem vált be (amúgy minőségre jobbak a nyakörvek, hisz az fél évig tart, a frontline cseppek meg 1-2 hónapig biztonságosak csak)
2010. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az adventix csepp vált be, az szunyogok ellen is jó (bár mi sokat járunk folyópartra is).

Egy éve használom és kullancsot még nem találtam benne.

Ki kell próbálni több félét, kinek mi válik be.

2010. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!