Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj igaz hogy behívtam a...

Nem baj igaz hogy behívtam a lakásba két kutyámat a hőség elől? Vizsla és labi, plusz hideg vizet kaptak. Ki, hogy oldja meg hogy nehogy hőgutát kapjanak a 40 fokban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a kinti kutyákat langyos vízzel mosom le többször, hideg viz az itatójukba, nem engedhetem be őket a lakásba mert bent van 3 shih tzu, nem fér be egy dalmata és egy kaukázusi mellé..
2015. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha bent hűvösebb van? Jól tetted.

Lehet vizezni a bundájukat, és legyen lehetőségük árnyékos helyen, hűvös kövön feküdni. A követ is fel lehet mosni tiszta vízzel, hogy nedves legyen.

2015. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó döntés!
2015. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Pláne ha kint nincs olyan hűvösebb hely, ahová el tudnak bújni.

A miénk a hideg kőpadlón van elnyúlva a fürdőszobában, időnként kimegy egyet körbenézni, meg ugatni, aztán startol is vissza pár perc múlva.

[link]

2015. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szívosak a kutyák nem lesz bajuk a lényeg hogy legyen árnyék és sok vizük.
2015. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Behúzódnak a sűrű sövény alá, több helyre van kitéve víz, amit rendszeresen cserélünk.

Minden este locsolunk, azzal is felfrissülnek.

Volt, hogy behívtam őket, egy darabig elfeküdtek a konyhakövön, de kikéredzkedtek pár perc után. Asszem jobb szeretik, ha jár a levegő kint, még ha melegebb is van.

2015. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Locsolják a betont, ahova kiszoktak feküdni. Illetve, ha velük vagyunk kirakunk egy kagylóformájú medencét (ha nem figyelünk rájuk szétrágják), hogy ha akarnak belemenjenek, de sajnos csak kiisszák belőle a vizet, mikor van bőven friss vizük... :) Illetve a beagle kutyámat lelocsoljuk, szereti, míg a labradort nem, mivel Ő nem szereti ha kényszerítjük valamire (kínszenvedés mikor megfürdetjük őt):
2015. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* locsoljuk
2015. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnek volt egy akitája meg egy malamut kutyája.Ők a betont sűrűn fel locsolták, napi 2x-3x vizet cseréltek,jó részt a garázsban feküdtek.Ők úgy bebújtak az ólba,ha megnyitották mamáék a vizet. Nem lettek hozzá szoktatva.Szóval bevizezve sose lettek,de amint elzáródott a slag mentek a vizes,hideg betonra kinyúlni :D


Ha van árnyék,víz,nem fognak hőgutát kapni.


Ha bent hűvös van az jó! De pl nálunk panelban a levegő meg se moccan rohadt meleg van, mamáéknál még hiába,hogy kint vagyunk,kicsit mozog a levegő,mikor fent vagyunk lavorba rakunk vizet és mennek bele a kutyák,utána árnyékba alszanak :)

2015. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!