Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyes sorrend?

Mi a helyes sorrend?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől szeretnénk venni egy kutyust, a neten rá is bukkantam a honlapjára és nagyon szimpatikus. Viszont nem tudom, hogy a telefonálnék akkor rákérdezhetek, hogy mennyiért ad egy kiskutyát, vagy ezt csak személyes találkozás után illik megkérdezni? Természetesen a világ végére is elmennénk megnézni a kutyáit élőben, de ha olyan árat mond ami nekünk túl magas, akkor hiába volt az utazás... Persze gyűjtenénk, nem arról van szó, csak minden tenyésztőnél ezt eljátszani, hogy na beszéljünk meg egy időpontot meg elutazni, kicsit macerás lenne.
2015. júl. 9. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezd meg telefonban az árát.

Én is ezt tettem és még senki nem küldött el.

A tenyésztő érdeke, hogy eladjon, potenciális vevőt nem akar elriasztani.

Sőt, ha látja rajtad, hogy komolyak a szándékaid és jó helyre kerül a kutya, még alkudni is lehet.

2015. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetnéd meg az árat? Ha sértésnek veszi a tenyésztő, keress másikat. Persze, nem azzal kell kezdeni a telefonálást.
2015. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pár nap e-mailozás után kérdeztem rá oly módon, hogy ugyan van kutyára félretett pénzem, de tudni szeretném, hogy mennyit gyûjtsek még.

Szerintem így a legegyszerûbb megtudni, úgy hallottam sok tenyésztô nem szereti, ha direkt rákérdeznek.

2015. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!