Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lesz baja?

Szerintetek lesz baja?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, ilyen foxi keverék szóval picit nagyobb termet mint egy fajtiszta.


Szoktam neki néha szalonna zsírt adni, de ma nem várt dolog történt. Kiszedte az egészet a kezemből, nagyjából már csak szalonna bőr volt rajta.

kb 12cm-es szalonnabőrről van szó. Ezt még én sem szoktam megenni.. Sőt ekkorát talán le se tudnák nyelni. De neki sikerült.


Szerintetek ezt megtudja emészteni, vagy nagy gond van?


2015. júl. 9. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A kutya gyomra annyi mindent meg tud emészteni, amit a tied nem. Nem lesz semmi baja attól a bőrtől.
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen fölösleges állatorvoshoz vinni?
2015. júl. 9. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért vinnéd orvoshoz? A bőr semmivel sem másabb, mint maga a szalonna.
2015. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát azért az eléggé rágós, ezért féltem, nameg hogy egészbe lenyelte a 12cm-es szalonnabőrt..


De akkor megnyugodtam :)

2015. júl. 9. 21:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos nem lesz baja? Nagyon féltem
2015. júl. 9. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a bőr egy ragadozó számára (a kutya ugyebár ragadozó) teljesen normális étel. Semmi baja sem lesz tőle. Ha esetleg rossz lnne a közérzete, kevésbé lenne aktív vagy rosszullétre utaló jelet tapasztalsz akkor érdemes megnézetni. De én ezt kizártnak tartom hogy bekövetkezzen.
2015. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bármi baja lenne,az enyém durvább dolgokat is evett már meg(csoki,szőlőcukor(egész zacsi),műanyag lapát nyele),és nem lett semmi baja,persze hamar megtanultuk,hogy mindent magaslatra kell rakni előle:D
2015. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ettől biztos, hogy nem lesz semmi baja.
2015. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most egyenlőre pihen, remélem nem fáj neki semmilye, csak kicsit szundít mert éjszaka sokszor megnéztem él-e még, és sajna felkel a legkisebb neszre is.

2015. júl. 10. 08:03
 10/10 anonim ***** válasza:
az én kutyám a párizsibőrt is megette, mikor hozzájutott, semmi baja, ne féltsd már annyira, szerintem még neked sem lenne bajod tőle, ha megennéd, apám el szokta rágcsálni a szalonna bőrt
2015. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!