Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Kunszállás...

Mi a véleményetek a Kunszállási és a xIIv. Kerületi (tiltott) kutyaviadalokról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

szóval senki nem hallott semmit:)

[link]

2010. márc. 4. 12:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos amit válaszolnék ( mármint, hogy mi a véleményem), az nem tűr nyomdafestéket! Úgyhogy finoman csak annyit : viszonozni az ilyen "embernek" a fájdalmakat, amíg csak él!
2010. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak senki nem jut szóhoz a szörnyülködéstől.

Szerintem undorító,hogy miket tesznek az emberek az állatokkal és még ezen szórakoznak. Egyszerűen hányingerem van az ilyenektől. Nem tudom mit szólnának,ha őket tennék a ringbe,hogy harcoljanak az életükért, egész életükben egy jó szót nem kapnának csak szenvedést...

2010. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az a vicces az egészben,hogy max 3évig terjedő büntetést kaphatnak és erre azthiszem 8an 25 ezertől 120ig terjedő pénzbüntetést kaptak,egy meg 1 év felfüggesztettet,mert engedély nélkül tartott flóbertet meg éles töltényeket ,szánalmas hogy itt tart a magyar jog és törvényhozás,meg szegény állatokat kivégzik,ha kiderül,hogy pittbull,mert ugye "veszélyes" állat,más kutyafajt is lehet harcra képezni....és ez csak a fizikális része,az embereket egyszerűen nem értem.
2010. márc. 4. 13:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy vannak ilyen gusztustalan emberek, akiket életük végéig fegyházban kéne tartani, de az is felháborító, hogy szerencsétlen kutyákat, akik eddig csak szenvedtek, azért elaltatják mert pitbullok... egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy miért él még ez a sztereotípia az emberek fejében hogy a pitbull rossz gonosz gyilkos, miközben az egyik legnyugodtabb legkedvesebb és legokosabb kutyafajták közé sorolnám. Ha van szíve az állatorvosnak, staffinak nyilvánítja őket,hogy ne kelljen elaltatni szerencsétleneket
2010. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Szörnyű,rettenetes dolgokra képesek az emberek.Nem elég,hogy élvezik,de még pénzt is keresnek szerencsétlen állatok fájdalmán!Ilyenkor szégyenlem,hogy én is ember vagyok!

2010. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Asszem ma este lesz Házon Kívül és ez lesz a téma. Nem tudom, megnézem-e, lehet nem bírnám a látványt, sem a témát. Szóhoz sem tudok jutni. :(
2010. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Mégis mit gondolhanék? Nyilván nem örülök neki, de jobb lesz attól, hogy itt közösen szörnyűlködünk?
2010. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Milyen Kunszállás,te h*lye?azé ne írj má marhaságot,én ott lakom és erre nincs semmi féle kutyaviadal,és a cikkben sem szerepelt a falum neve
2010. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok a kutyaviadalokkal?Én sem szeretem mégsem érdekel , hogy egy h*lye mit tesz a kutyájával?
2013. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!