Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett kutyát hogy lehet...

Elveszett kutyát hogy lehet megkeresni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. két hete veszett el két kutyánk, és szeretnénk őket megtalálni. Chip mindkettőben van, az anyakönyv/törzskönyv teljesen rendben van, a mi nevünkön van. ( Ugyanaz a család, csak két ember.) Egy fehér puli, Pamacs névre hallgat, és egy szürke-fekete óriás snaucer, Lenin néven. Kérlek szépen segítsetek! Olyanokra lennék kíváncsi, hogy milyen webhely (facebook nélkül!!!), szervezet tudna segíteni. Előre is köszönök minden segítséget!

2015. júl. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyi állatmentőknél érdemes leadni az adatokat, környékbeli állatorvosokat felhívni, hátha leolvastatta valaki a chipet. Plakátolás.
2015. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szolj a szomszednak hogy tartsa nyitva a szemet es hogy adja tovabb a hirt. Plakatolj es ajanlj fel egy kis jutalmat( vannak olyan emberek akik latjak a plakaton levo ebet de ugy vannak vele hogy nekik semmi hasznuk nincs belole akkor meg minek veszodjenek vele.) Facebook hasznos lenne pedig.
2015. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, miért van kizárva a facebook, ami a LEGJOBB hely arra, hogy megtaláld őket?

Nekünk 5 napig nem volt meg a kutyánk, a facebookon sok megosztást kapott, végül egy messze(!) levő településről hívtak fel, hogy ott látták!

Odamentünk, ÉS TÉNYLEG OTT VOLT!

Az örömét, mikor meglátott minket a kocsiban, mai napig magam előtt látom, az ablakon és beugrott volna, ha nem nyitjuk ki neki a kocsiajtót.

Én nagyon hálás vagyok a facebooknak, nélküle mai napig sem lett volna meg, naponta sok-sok kilométert is megtesznek ám, már nincsenek a településen, ahol laksz, nagyon valószínű! Nagyon fontos ezért, hogy a facebookon minél nagyobb helyet bejárjon a poszt, sosem tudhatod hol vannak.


A chip addig nem ér semmit, amíg meg nem fogják az állatokat, és le nem olvassák valahol...

2015. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy érdeklődhetsz gyepmesteri telepeken, de szerintem nem fogsz sikerrel járni, mert ott ha kutyát fognak be, egyből nézik is a chipet és hívnak, hogy megtalálták.

Esetleg megkérheted a közeli menhelyet is hogy hirdesse a facebook oldalán. Nem baj, ha neked nincs, nekik van fent egy halom ismerősük, menni fog a hír és majd szólnak ha tudnak valamit.

2015. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebook kizárva ami a legjobb ?


Mi face-re kiraktuk egy kutyus fotóját jellemzőjét és fél óra múlva írt egy ismerősöm,hogy tudja ki a gazdája,ír neki. Aztán írt nekem a lány. Szóval kb 45 perc alatt meg lett a gazdi. Ha nem lett volna face lehet napok kellettek volna,mire meglesz a gazdi.


ha nektek nincs akkor egy ismerőséről rakjátok ki vagy a környéken lévő menhelyeket hívjátok fel,küldjetek e-mailbe fotót,jellemzőket a kutyákról és akkor tudják hírdetni. Még fb-al is sokszor kevés az esély egy-egy eltűnt kutya megkerülése,de e nélkül szerintem már lehetetlen. Ritka az olyan ember aki lát egy kóbor kutyát és orvoshoz viszi,hogy chipes e.

2015. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!