Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moser max 45 vagy Wahl km10!?

Moser max 45 vagy Wahl km10!?

Figyelt kérdés
Elsősorban géptulajdonosok véleménye érdekelne mint kezdő kutyakozmetikus. Melyik gépet javasoljátok? Érdemes megvenni a Wahl-t? Vagy kezdésnek elég a Moser?

2015. júl. 17. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Moserem van,oktatóim is több mint 10 éve ezt használják így bátran ajánlották. Én pár hónapja végeztem a sulival,gyakorlaton végig Moserrel nyírtam. Nekem bevált :) Most fogok elkezdeni dolgozni,majd be lesz fogva nagy üzemre.
2015. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sok helyen olvasom, hogy túlmelegszik. Mennyire igaz? Tapasztaltad már?
2015. júl. 18. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az a gép ami nem melegszik,csak nagyon sokára. Fontos,hogy hogyan fogod a kézbe. Mikor tanuló voltam rámarkoltam és csodálkozott oktatóm,hogy miért melegszik gyorsan,hát a kezemtől,amikor másképp fogtam rögtön jó lett :) Szóval az se mindegy,hogy fogod. Ha azt mondom egy géppel, egy Orosz fekete terriert meg lehet nyírni/ha gépi nyírást kérnek/ akkor gondolhatod,hogy nem melegszik gyorsan :) max csak gép fejet kell cserélni,mert az melegedhet,ami függ ugye milyen állapotban van a szőr.
2015. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!