Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb lenne ha látná állatorvos?

Jobb lenne ha látná állatorvos?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyen idióta kérdéseket feltenni, de most nagyon gondolkozóba estem. Négy hónapos kiskutyám tegnap este nagy műsort rendezett, sikerült ellopnia egy papucsot és egyszerre futott vele legalább tíz kört az udvaron. Vagy inkább vágtatott. Nem akartam kergetni, nehogy még jobban bepörögjön, utólag már azt hiszem, valahogy leállíthattam volna. Mikor megállt, elkezdett sántítani, eléggé megijedtem, átnéztem mind a négy lábát és mancsát, nem találtam duzzanatot, befúródott akármit. Ma reggelre már nem neveztem volna sántításnak, inkább csak furcsa volt a járása, és az még most is. A családom többi tagjának nem is tűnik fel, én azonban látom és aggaszt. A kiskutya terheli a lábát, szaladgál néha. Lehet így is komolyabb probléma, ne halogassam a dokit? Egyébként négy nap múlva mennünk kell vissza mindenhogyan. Nem szeretnék vele ebben a dögmelegben légkondi nélkül autózni a városba, ha nem muszáj.

2015. júl. 21. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy meghúzta közbe a lábát,túl fogja élni. Szerintem,ha nekem séta közbe félreugrik a bokád,és fáj utána,nem futsz vele orvoshoz!

Nyilván,ha baj lenne a lábával tényleg,az egyértelműbben látszódna.Ez majd elmúlik!

(De itt gyakorin mindenki minden kis pösszenetre állatorvost javasol,szóval kb. 30 perc múlva 0%os leszek,és kapásból 8-an írják,hogy ennek orvos kell!Ha feleslegesen nem akarod utaztatni a kutyádat egy 3000Forintos semmilyen krémért,ami lényegében mintha semmi nem lett volna,akkor ne vidd el! :) )

2015. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Négy napon nem múlik az orvos. Majd megvizsgálja, mikor menned kell amúgy is.

Milyen fajta? Melyik lábán sántított?

2015. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémmel is volt hasonló ügy, elvittem és a doki azt mondta, kicsit visszavenni a fehérjéből, lehet az összes lábán körbemegy. Adott fájdalom csillapítót-gyulladás csökkentöt, egy hét alatt rendbejött, azóta semmi.
2015. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Border keverék. Köszönöm a válaszokat, én is így gondolom, de azért megkérdeztem, hátha valakinek más véleménye van :)
2015. júl. 21. 15:06
 5/6 A kérdező kommentje:
A táp fehérjetartalma nem túl magas, amit most eszik, ebből semmi esetre sem kívánnék visszavenni. Amúgy köszi hogy leírtad a tapasztalatodat!
2015. júl. 21. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ráér négy nap múlva az orvos. Ahogy írtad, most már nem sántít csak furán jár. Lehet, hogy csak félrelépett egy kicsit, ilyenkor még nagyon ügyetlenek tudnak lenni azokkal a hosszú lábaikkal :)

Ha esetleg az orvos előtt még előjönne ez a sántítás lóbalzsammal nyugodtan be lehet kenni neki. Az én kutyám egyszer pont hétvégén húzta meg a lábát és ilyenkor itt nincs se orvos, se ügyelet, úgyhogy azzal kenegettem neki. Hétfőre mire vittem már egyáltalán nem is sántított.

2015. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!