Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat és a szomszédainkat, hogy örögbefogadhassak egy menhelyi kutyust?

Figyelt kérdés

Van a helyi gyepmesteri telepen egy kutyuska,aki eddig az utcákon kóborolt,még találkoztam is vele.Szeretném meglátogatni őt és ha jól kijövünk haza is vinni.

Már felnőtt vagyok tudok gondoskodni róla és pénzem is van az állatorvosra és az etetésére,de van egy kis bökkenő.

Emeletes házban lakunk és a szomszédaink nem szeretik a kutyákat ezért senki sem mer tartani otthon,és édesanyámnál lakom aki szintén nem nagyon örül az ötletemnek.

Hogyan győzhetném meg?

Hogy műküdik egy örökbefogadás?



2015. júl. 27. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha felnőtt vagy,akkor akár el is költözhetnél,és a saját lakásodba olyan állatot viszel,amilyet akarsz.De ha otthon laksz,és a szüleid,meg a szomszédok nek akarják,akkor keveset tehetsz.Egyébként mg,menj be a menhelyre,és ott elmondják az örökbefogaás menetét.Ne haragudj,de az írásod alapján 12 évesnél nem gondolnálak többnek.
2015. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha 12 évesnek tartasz nagyon tévedsz...:/ És az írásommal semmi baj már bocsi.
2015. júl. 27. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Állj a saját lábadra és költözz akkor el. Van munkád, nem halsz éhen. Anyukáddal beszélj erről, hogy neked nagyon fontos lenne ez a kutya, vállalnád érte a felelősséget 100%-ban és neki tényleg nem lenne semmi dolga vele ha engedné, hogy hazavidd. Ha nemet mond, akkor beszéljétek meg, hogy akkor te szeretnél a saját lábadra állni, már felnőtt vagy és szeretnéd a kezedbe venni az életed és keresnél egy olyan helyet ahova vihetnéd a kutyát is. A szomszédnak meg amúgy mi köze van hozzá, hogy milyen állatot tartotok? Szerintem semmi. Attól, mert én nem szeretem (például) a bundás kenyeret, attól nem tilthatom meg, hogy a szomszéd azt főzzön magának, még ha terjed is a szaga a folyosón egy ideig. Meg mi az hogy nem mer senki kutyát tartani? Mit csinálnak ha kutya kerül oda? Körberajzolják?
2015. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anyukádnak van, szomszédoknak semmi közük hozzá hozzá hogy te milyem állatot viszel oda. Nekem és van egy 6 éves foxim, és amikor idejoztuk kölyökkorába, a mi szomszédaink se örültek neki. Pedig kertesházba laktunk és nekik is volt kutyájuk: de ők abba kötöttek bele, hogy sokat ugat és mindig átszökik (átás) hozzájuk. De nem érdekelt minket, ha meglett a kutya. XD Tehát a szomszédok miatt ne aggódj! :)
2016. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!