Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhairtó sampon után fel...

Bolhairtó sampon után fel lehet tenni egyből a nyakörvet?

Figyelt kérdés
A kiskutyának eddig frotlinet használtam de mégis bele ment a bolha. azt tudom hogy a Bobi bolhairtó sampon után egyből nem kenhetek rá frotlinet de félek hogy bele menne újra valahogy bolha úgy, hogy vettem egy Bobi bolhanyakörvet ezt egyből rá tehetem? most fürdettem meg, szoba kutya csak reggel viszem le újra! Reggel már rajta lehet a nyakörv?
2010. márc. 6. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában, ha fertőzött bolhával egy kutya, először megfürdetik, a bolhákat lehetőség szerint kifésülik és utána mehet rá a nyakörv, ha megszáradt.

Amúgy ,mit jelent, hogy bele ment a bolha Frontline mellett? A cseppek úgy működnek, hogy bolha ugrik kutyára. Kicsit mászkál, megfelelő helyet keresve, ha megtalálja, elkezd befúródni és vért szívni. És ekkor pusztul el.

2010. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt jelenti hogy sétálni voltunk a bolha bele ment este láttam hogy benne van fésülés közben de nem birtam kiszedni aztán nem pusztult el hanem lett belőle még vagy 4!
2010. márc. 7. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A Bobi nem igazán jó termék, nem csoda, hogyha újból és újból bolhás a kutyád.

A Frontline-t sem ajánlom, nagyon sokan panaszkodnak rá, hogy nem használ.

Használj Kiltixet, Scalibort vagy Advantixot. Bolhára még nagyon jó a Bolfo spray.

A samponra rá kell, hogy legyen írva, szabad-e utána spot ont, vagy nyakörvet alkalmazni.

2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig nem használtam Bobit szóval nem amiatt bolhás. A kutya 3 éves és életében most volt benne először. szóval nem újra és újra az!
2010. márc. 7. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenképp várj vele egy napot .. vegyszeres a nyakörv is, te meg most mostad le a védőréteget a kutyáról

mellesleg a scalibor nem jó bolha ellen ...

2010. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!