Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? :S:S:S

Miért van ez? :S:S:S

Figyelt kérdés
magyar vizsla him kutyám van 3 napja egész nap megállás nélkül ugat (kertes övezetben lakunk)és mindnekit idegesit mit tehetek hogy ne ugason mert mátr nem alszik senki 3 napja (tudom hogy tüzelési időszak van !segitsetek
2010. márc. 6. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
egyik jó megoldásnak tartom h vidd be a házba h ott aludhasson
2010. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen persze 60 kilos nem fog it aludni kicsinek aludhatot de már 5 éve kin alszik és rédésul h abehozom utána ki akor megfázik mert a melegről kimegy a hidegre mert nincs azért ojan meleg!DE AZÉRT KÖSZI A TIPPET:d
2010. márc. 6. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyar vizsla 60 kilós? Ott már komoly bajok vannak! Lehet hogy nincs lemozgatva, vidd el jó nagyot futkározni és már nem lesz ereje utána ugatni!
2010. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apával vadiszni viszem:Dés minden nap futok vele én v biciglivel nem 60:D45 kilo izom!
2010. márc. 7. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, azért ne túlozzunk. Nekem is vizsláim vannak, az egyik szuka akkora hogy a kan alig érte fel, nagyon erősek, jó kondiban vannak, nagyon izmosak, de akkor sem 60 kg.... És bejárásuk van a házba, bent alszanak a szobában, még soha egyik sem fázott meg, pedig a kandalló elől mennek ki a -20 fokba sokszor. Én nem azt mondom, hogy mindenki tartsa bent a kutyáját, csak ne hülyeségeket írjunk...

Kérdésedre válaszolva lehet hogy az ivartalanítás oldaná meg a problémátokat, szerintem a szukák miatt ugat...

2010. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azert ez tulzás hogy 45kg izom van rajta,,

az én németjuhászom 1,5 éves,és ö is izmos,de összevissza 40kg-os!!!

mindennnap viszem futtatni,és utána sem fárad el,

sztem vidd mindennap sétálni,és futtasd meg,vagy fuss vele eggyütt, és ne adjatok egy nap 3x enni,,

2010. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Különleges óriásvizsla lehet 60 kilóval. Egy dognak is becsületére válna.

Ivartalanítás. Kell 1-2 hónap, mire kiürülnek a hormonok, de utána már nem fogja zavarni, ha tüzelnek a környéken a lányok.

2010. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!