Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik név illik...

Szerintetek melyik név illik egy kék szemű husky kutyára?

Figyelt kérdés
Lesz egy husky-nk és nem tudom hogy hogy nevezzem el.és úgy idegesít hogy nem tudok semmit.fogok nézni kutyaneveket de azért kíváncsi vagyok a velemenyetekre .köszi a válaszokat.

#Kutya.név.szín.fajta.
2015. aug. 1. 19:11
 1/7 anonim válasza:

Tedy , Sznupi,márkusz,kelly,deniz,

foltos,oti,Füles,borzos,bluki,buksi :D stb

2015. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd majd meg a törzskönyvi nevét, hátha le tudod rövidíteni azt olyanra, amilyen név neked is tetszik!
2015. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt kék szemű husky-nk, Árésznak hívtuk. Szerintem nagyon illett rá ez a név, de ugye, nem tudom, milyen nemű kutyát vesztek, és azt sem, hogy ő mennyire néz ki hadurasan :D
2015. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Byron, Hektor, Herceg. Nekem ezek jutottak eszembe.
2015. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kan: Havas, Hópihe, Henrik, Eduárd, Röfi, Ügyes, Bátor, Bryan (Brájön), Hurikán, Tornádó, Ördög

Szuka: Lüszi, Cony (Koni), Havas, Helga, Lili, Gigi, Bella, Smiley (Szmájli), Angyal, Ördög


Kan lesz vagy szuka? Hajrá a kutyushoz! :))

2015. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az Ármin névről nekem a kék jut az eszembe.Magyarországon férfi,de a törököknél női név.Szerintem a nőknél sokkal szebb.
2015. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!