Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskola, kiskorúval?

Kutyaiskola, kiskorúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy kutyaiskolába kutyát lehet úgy is íratni hogy a gazdi aki jelen lenne nem töltötte be a 18. életévét?

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. aug. 5. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaiskola vezetőjével beszélj. Vannak iskolák, ahol lehet, de első alkalommal kísérjen el egy nagykorú
2015. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ! :)
2015. aug. 5. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 12 évesen járattam a kutyánkat kutyaiskolába.
2015. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hozzánk jár most egy 11 éves lányzó, kértünk beleegyező nyilatkozatot a szülőktől (akikkel beszélünk is sokat, mert sokszor hozzák-viszik, meg először is együtt jöttek), és ennyi, nem csináltunk belőle problémát. Az ő kutyája, ő foglalkozik vele, és jobb, ha most tanul meg vele bánni, mintha felnőttkorában kéne változtatnia.

Persze kutyaiskolája válogatja, hogy ezt bevállalják-e, mert ha történik valami (neadjisten megrágja valamelyik kutya, bár elmebetegeket ugye nem engedünk tanfolyamra, de mégiscsak élőlények), akkor azért a balhézó szülő nem az a kategória, amit szívesen kezelne bárki. Mi is leginkább azért mondtuk, hogy oké, mert lovagolni is jár a csaj, szóval hozzá vannak szokva a veszélyes üzemekhez, és igazából sokkal valószínűbb, hogy ledobja egy ló, mint hogy megharapja egy kutya.

2015. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ohh, én is lovagolni járok. :)

Köszönöm mindenkinek a gyors választ, ment a zöld! ^^

2015. aug. 6. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán, én 16 éves koromban kezdtem, de ismerek olyat is, aki 12. :) Szerintem egyébként kb. az ilyen 12 év az ideális alsó határ, de érettség kérdése, biztos, hogy van olyan 10-11 éves, aki van olyan érett, és olyan 13-14 éves is, aki meg nem.
2015. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, ment a zöld! ^-^
2015. aug. 7. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!