Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestű 3 hónapos kutyána...

Egy kistestű 3 hónapos kutyának kb. hány gramm tápra van szülksége egy nap?

Figyelt kérdés
Kínai meztelenkutya
2010. márc. 7. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen tápból? Mert nem mindegy.

Nézd meg a táp csomagolásán, fel szokták tüntetni egy táblázatban, hogy mekkora kutyának mekkora adagra van szüksége.

2010. márc. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt rá van írva a táp zacskójára, másrészt a tenyésztő, akitől vettétek, nem látott el ezer jótanáccsal, mielőtt elhoztátok a kutyát?
2010. márc. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már a tenyésztős sz@rsággal! :@
2010. márc. 8. 11:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy rá van írva a tápra,de ha annyit adnék neki ami rá van írva,szerintem éhenhalna:D Azért kérdeztem,hogy kb. mennyit lehet adni neki,mert túletetni sem szeretném. De a 70 grammot eléggé kevésnek találtam egy napra!!!
2010. márc. 8. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak: Képzeld NEM TENYÉSZTŐTŐL vettem a kutyámat.És akkor mi van??
2010. márc. 8. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem hal éhen annyitól, amennyi rá van írva, csak jó minőségű tápokból kevés is elég. Meg gonolj csak bele: az granulátum, nagyon feldagad a pocakban.


Nekem a 35 kilós felnőtt kutyám eszik nap 350-400 grammot.


Elégnek kell lennie a 70-nek egy kölyök meztelen kutyának. Na meg a tápgyártók se hülyék, nyilván az a céljuk, hogy minél többet adj neki enni, így több tápot vegyél, tuti nem írnak rá olyan mennyiséget, amitől éhenhalna :)

2010. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mindig többet szoktam neki adni legalább 20 grammal,és még nem hízott el... Remélem nem lesz baja tőle. Amúgy pedigree-vel etetem,nem egy nagy minőség,de a nagytestű kutyám sem minőségi tápokon nőtt fel,most lesz 9 éves,és még az életben nem volt beteg,nagyon is egészséges kutya!!
2010. márc. 8. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól tudod, hogy milyen és mennyi tápot adj a kutyádnak minek kérdezel? Ha nem hízott el, adj annyit és kész.
2010. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, most magadat minősítetted. Nem azzal, hogy szaporítótól vásároltál, hanem azzal, ahogy reagáltál. Ha úgyis a saját vélt igazadhoz ragaszkodsz, akkor minek kérdezel?
2010. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle rosszindulat nélkül: én sem vagyok drága táp fetisiszta, de szerintem egy kölyök kutyának (főleg egy ilyen agyontenyésztett fajta esetében) nagyon nagyon fontos, hogy minőségi (értsd: Royal Canin, acana, Eukanuba, stb) tápot ennie. Egy éves kor után szerintem - bár van aki ezért is megkövez - mehet a pedigree, de kölyökkorban nagyon fontos, hogy mindenből annyit és úgy kapjon, ahogyan az szükséges. Nyilván egy szívós kis játszótéri keverék tökéletesen felnő mindenféle varázstápok nélkül is, de ilyen tenyésztett kutyák esetében én biztosan nem játszanék a helyedben...
2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!