Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizslát szeretnék, de...

Magyar vizslát szeretnék, de nem tudom, hogy melyik tenyésztő a jó?

Figyelt kérdés
Mindenképp törzskönyves kutyát szeretnék, hobbi célra. Nem járnék vele vadászni, családi kedvencnek szeretném. Mi szeretünk a természetben kirándulni, aktív életet élünk, a mozgással nem lenne gond. Szívesen kipróbálnék akár kutyás sportokat is. Már sokat olvastam erről a fajtáról és nagyon tetszik nekem, külsőre és a tulajdonságai alapján is. Van kis gyermek, több helyen azt írták, hogy ideális gyerek mellé. Munkahelyemre is tudnám őt magammal vinni, nem lenne egyedül, maximum hetente pár órát (bevásárlás, ilyesmik alkalmával...) Jelenleg lakásban lakunk (65 m2) de egy éven-két éven belül tervezzük, hogy kertes házba költözünk. Kérlek benneteket, hogy ajánljatok nekem kennelt. Köszönöm. (Volt már kutyám, kettő is, már van tapasztalatom a kutyatartásban, viszont az eddigi kutyusaimnak nem volt túl nagy mozgás igénye)

#magyar rövid szőrű vizsla kennel
2015. aug. 9. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy mindenképp rövid szőrűt szeretnék.
2015. aug. 9. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok jó tenyésztő van,nézz körül a jófogáson!!
2015. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jófogáson szaporítók vannak, nem tenyésztők.


Simán üsd be a google-be, hogy magyar vizsla tenyésztők és sok találatot fog kiadni. Hívd fel őket, beszélgess el velük, úgyis a te benyomásod lesz a döntő.

2015. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem Magasparti Rutinosék a szimpik, de nézz körül. Aba-Amádét én nem ajánlom, találkoztam vizslás szakmai napon a tenyésztővel, iszonyú bunkó volt. + beszélgetett egy nővel, neki mondta, hogy volt olyan kutyája, aki hülye volt, ezért teleengedte söréttel...

2015. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gyurkóvári kennelről van valakinek infója? nekem szimpatikusnak tűnnek.

2015. aug. 10. 12:33
 6/6 benedek199 válasza:
100%

csipkéskúti kennel

[link]

2015. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!