Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert a szuka kutya csinalna...

Miert a szuka kutya csinalna meg a kant?

Figyelt kérdés
A szuka kutyam tuzel 9 napja,viszont nem engedi meg hogy a kan ... Es tobszor lattam hogy a szukam massza megfele a kant es bemozog neki,miert csinal igy?

2015. aug. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert a szuka a domináns. Ivartalaníttasd a kutyádat, és neveld meg, akkor nem lesz ez!
2015. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"tuzel 9 napja,viszont nem engedi meg hogy a kan "

Már megint egy kutya, akinek több esze van, mint a gazdinak...

Gondolom, nem vagy tenyésztő. Miért kell neked kiskutya? Mert cuki és legalább 10 kiskutyára van jelentkező, igaz?

Ivartalaníttasd a kutyáid, légyszi.

2015. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert a kanod annyira nyámnyila, hogy ezt érzi a szuka is. Nem alkalmas tenyésztésre. De szerintem a szukád se, gondolom nem vagy hivatalos tenyésztő. Ne pároztass selejt kutyákat, van elég szép kutyus a menhelyen, fogadj örökbe ha annyira kell kiskutya. A meglévőket meg ivartalanítsd, mert mint mondtam, nem tenyészállatok. A szuka lehet fel sem nevelné a kölyköket.
2015. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a szuka is és a kan is jóval okosabb, mint a felelőtlen, alja szaporító gazdájuk.
2015. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!