Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 táp közül melyik a legjobb...

A 3 táp közül melyik a legjobb? Platinum, Belcando vagy Taste of Wild.

Figyelt kérdés
Maxitabi ha itt vagy válaszolsz kérlek? Köszönöm szépen!
2015. aug. 14. 08:26
 1/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

Attól függ,kinek és mire??:))

Szóval összetételre szerintem ToTW,Platinum, Belcando sorrendben.A Pl 18% nedvességet tartalmaz,ez igen magas-jó.

DE! Mindegyik igen jó, lehet, hogy nálatok pl a belcando lesz jó a kutyának!! Választás szempontjai: ár, beszerzés,szimpátia (pl a Totw tengerentúli, a belcando német, a platinum is,de Spo-ban gyártják)stb..

2015. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó, köszi, nem is gondoltam, megtalálsz.


53 kg-os husky keverékem van, ivartalanított kan, de hiába mozgatom napi 5 km-t, hajlamos a hízásra.

2015. aug. 14. 15:03
 3/5 A kérdező kommentje:

kimaradt a hogy szócska :)


Most Taste of Wild Sierra Mountain-t eszik, tulajdonképpen bevált, szép a szőre is, nincs sok kaki, de csökkentenem kellett a hivatalos napi adagját mert egy kicsit hízik tőle. Nem vészes amúgy, és ha te is azt mondod, hogy jó a TOW, akkor lehet nem váltunk.


Kösziiiii :)

2015. aug. 14. 15:06
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
Anno ivartalanítás után nálunk is felugrott pár kiló.. Nem váltottunk,hanem csökkentettük az adagot,azóta szupi a kondija (orijen). A tápgyártó csak ajánl egy értéket,nem az a Szentírás:))!! Szóval csökkentsd,majd kitapasztalod, mennyi az ideális nektek!!
2015. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, okés, köszi. Orijen az jó, tudom, de nekünk már nem fér bele a büdzséba.

Köszi!!!! :)

2015. aug. 15. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!