Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bolt című mesében milyen...

A Bolt című mesében milyen fajta kutya van?

Figyelt kérdés
A kisfiam imádja azt a mesét, és olyan kutyáért könyörög. De addig nem akarok rábólintani, amíg ki nem derítem milyen fajta, mik az igényei, és mekkorára nő meg. Kertes házunk van. Tudtok segíteni?
2010. márc. 9. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fehér németjuhász. (White german shepherd)
2010. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem csak egy kitalált kutya? Én eddig azt hittem.

De erre a fehér német juhászra tényleg hasonlít.

[link]

2010. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Egy kitalált keverék kutya.

A fehér németjuhászkutya akkora, mint a rajzos társai, Bolt csak térdig ér.

2010. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Disney szerint is fehér németjuhász.

Amúgy szerintem Bolt kölyökkutya.


[link]


:)

2010. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom nagyon hasonlít rá. :) ő keverék, majd este linkelek róla képet!
2010. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a képeket. Igazából kistestű kutyát szeretnék. Mostanában kb. naponta nézzük boltot, és a film elején megveszi a kislány, és a folytatás...5 év múlva. Akkor kölyök nem lehet. Vagy ez a művészi szabadság?
2010. márc. 9. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menhelyen, sintértelepen érdemes utána nézni :) Nagyobb esély h hasonlót találtok ott! :)
2010. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy a kutyusom nagyon hasonlít rá. Na, őt 7 tesójával együtt dobták ki az út mellé egy vödörben. Most fél évesen 9 kiló, nem lesz nagy. Sztem sem találsz kistestű fajtatisztát ilyen kinézettel. Ajánlom én is a menhelyeket, de előtte remélem, elmagyarázod a gyerkőcnek, hogy a kutyus nem fog szuperugatni, meg úgy egyáltalán, nem valószínű, hogy olyan lesz, mint a filmbeli Volt.
2010. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Természetesen felelős állattartó vagyok, és a fiam is az lesz, ha rajtam múlik. És ki máson múlna? :)

Látod ezt a témát is körüljárom és addig nem ígérek neki semmit. ha kiválasztjuk a fajtát,tudni akarok róla minél többet, hogy megfelelő helye legyen.De lehet keverék is. Az Ő és a mi igényeinknek passzolni kell.

2010. márc. 9. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na itt az én kutyusom: [link]


:)

2010. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!