Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a fontosabb champion...

Melyik a fontosabb champion cím egy tenyésztésre szánt kan kutyánál a junior vagy a felnőtt champion?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg hamarabb gyűjteni? Melyiknek van inkább jelentősége?
2015. aug. 18. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra mindig is a felnőtt championok számítottak inkább, mint sem a junior, max egy magyar junior champion és ennyi.Inkább a felnőttekre megyek rá a saját kanommal is.
2015. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felnőtt CH a fontosabb. A "melyiket éri meg" kérdést pedig nem igazán értem, én azért vittem kiállításra már fiatal osztályban is, hogy lássák a kutyámat, megismerjék őt. Az eredmény mellékes. Egy junior ch-t nem nagy dolog összeszedni. Az, ha egy kutya nyeri a CACIB-okat, netán a fajtagyőztességet, az számomra többet jelent mint a championátusok. Sok átlagos vagy átlag alatti kutya is összekaparja a CH-t, de ők általában a CAC-tól nem jutnak feljebb.
2015. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a champion cím még nem igazán mérvadó. Tenyészszemlén tenyésztésre javasolt megszerzése már többet elmond a kutyáról.
2015. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!