Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja a többi Bullterri...

Miért mondja a többi Bullterriertulajdonos a Bullterrieremre, hogy Miniature?

Figyelt kérdés
Egy éves és 5 hónapos a kutyám , 22 kiló. Néha nekem is kicsikének tűnik de az állatorvos azt mondta, hogy 3 éves koráig fog nőni, s nem sovány és nem is kicsike. Mi a ti véleményetek?Normális ez a súly ilyen korban neki?
2010. márc. 9. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert miniature.
2010. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert van miniature és normal bullterrier. A tied úgy látszik az előbbi :)
2010. márc. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a miniature 17kilóra nő meg maximum, s az enyém 22 kiló...
2010. márc. 10. 08:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és az se mellékes, hogy a miniature 3szor vagy 4szer annyiba kerül mint a normál méretű. Köszi a kifejtett válaszokat
2010. márc. 10. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tom honnan vetted a kutyát, de elképzelhető hogy valamelyik felmenője, legyen az akár a nagyszülő is, esetleg mini volt. De nem mini bullteriered van csak lehet benne olyan és ez okozza hogy kicsi, mert ha jól értem igazából a kettő között van a tiéd.
2010. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már elképzelhető :) Sajnos ismeretlentől vettem Bukarestben, mert itt Erdélybe sehol nem lehetett kapni... Egyszer sétáltattam a kutyámat és szembejött egy másik bullterrieres gazda, az ő kutyája 1-2centivel lehetett magasabb viszont testesebb volt az enyémnél, pedig jó kaját kap az enyem is, Brit Care tápot és konzervet. Viszont lassan 1 éve baj van a lábával, izületi probléma, ha sokat fut akkor sántít, arra gondoltam talán azért nem lett izmosabb mert nem tudott eleget szaladni?
2010. márc. 10. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha terhelés után fáj a lába, akkor csináltass nála egy DP szűrést! Ha beteg, jobb ha minél előbb kiderül, mert akkor annak megfelelően kell alakítania további életét.
2010. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Vannak izmosabb, és kevésbé izmos testalkatú kutyák. Pl. egy yorkit vagy egy pulit halálig edzhetsz, akkor sem lesz olyan izomfelépítése, mint egy staffinak.

Viszont az ízületi problémáját kivizsgáltattad orvossal?

2010. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, már legalább 5szor voltam vele orvosnál, azt mondta helyre fog jönni idővel.
2010. márc. 10. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!