Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez neki ilyen presztízskérdés,...

Ez neki ilyen presztízskérdés, hogy fajtatisztának adja elő vagy mi?

Figyelt kérdés

Rokonomnak van két keverék kutyája, aranyos kis dögök, bár elég csúnyácskák, de jó fej kutyák. Újabban mindenkinek előadja, hogy az egyik yorkie a másik meg pit bull.


A két kutyának köze nincs hozzá, aki valaha látott már igaziról legalább egy képet, az rögtön látja. Mit élvezhet ezen? Rajta röhög a fél város...


2010. márc. 9. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tulajdonképpen ő elhiszi? Világosítsd fel...
2010. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát egyszer eljött hozzánk és a szomszédunknak van egy kis termetű kutyája és már azt nézte, hogy jó lenne a kis yorkijának párnak, hogy majd lesz kis yorkie stb. stb. Akkor mondtam neki, hogy ez egy hülye ötlet, meg most komolyan, miből lesz kis yorki, mert az ő kutyája véletlen sem az. Erre felhúzta az orrát, hogy ő megnézte a neten és de.


A kutya egy yorkienál nagyobb, bodros a szőre és mályvacukor színű, a fülei lelógnak stb. De nem látja a különbséget, vagy nem tudom..

2010. márc. 9. 23:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2010. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
44 éves.
2010. márc. 10. 00:01
 5/12 Rubi Kon válasza:
100%

Vannak ilyenek Igen, azért mert ebből presztízskérdést csinál pont ezért mondja azt hogy yorkie és pitbull :)

Én panelban lakom itt is van 2 okos:

Az egyiknek a kutyája akkora korcs, hogy szerintem a felmenőinek a kutyalexikonból az összes fajból jutott. Úgy néz ki a feje mint egy német juhász, a testalkata pedig, mint egy tacskónak csak nagyban (rövid lábak, cső test) a szőre pedig kicsit olyan, mint egy írszetteré. NA most a gazdája és haverjai szerint ez angolkopó :D mert látták a tv-ben :D:D MOst is sírok a röhögéstől.


A másik meg kapott egy nagyon kicsi kölyökkutyát, akkor még nem igen látszott, hogy milyen fajta, de gazdija, azt mondta, hogy fajtiszta spániel, mert akitől kapta, azt mondta neki, de amikor már látszott, hogy nem spániel, akkor is bizonygatta, sőt néha még most is hallom a szájából, annak ellenére, hogy a kutya magasabb lett mint egy agár, ehhez puli alkat és szőr társul :D


Erre mit mondjak?! Te még egész jól jártál :) Semmi gond a kutyókkal, őket nagyon szeretem, csak a gazdáikat sajnálom mindig picit.

2010. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Baromi idegesítő figura, de valahol szánom, hogy mindenki, aki látott már kutyákat rajta röhög. De komolyan elhiszi az ilyen, ami mond?
2010. márc. 10. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt utáltam, amikor egy őzgida kutyás lenézte az én drága, aranyos, klassz házőrző fehér pulimat. Az övé meg ott didergett az ölében, valami nyakig garbó kutyaruhába.
2010. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő nem sok kutyafajtát ismer, és elképzelhető, hogy akitől kapta, az ezt mondta neki, ő meg így szokta meg.
2010. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyat, akinek egyértelműen keverék a kutyája. Mégis állítja, hogy nem, az vadász terrier, ha nem hiszem nézzem meg a kutyalexikonban. :D Hát mondom ilyen fajta mint vadászterrier, nincs is, esetleg jadgterrier, de az más mint az övé. Erre mondja, na jó, akkor vadász terrier keverék. :D

Rá kell hagyni... Had mondja. Én mindenesetre felvállalom, hogy keverék a kutyám, ettől ő se nem több, se nem kevesebb és ugyanúgy szeretem. :)

2010. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem tudnál belinkelni a kutyusokról egy képet, úgy megnézném őket:))

amúgy röhögj rajta te is, vagy közeli rokonod?

2010. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!