Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetésről minden? Miért...

BARF etetésről minden? Miért jó? Javallatok, ellenjavallatok? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Lépj be facebookon a BARF elvek az alapoktól, mit, miért, hogyan nevezetű csoportba, ott rengeteg infót találsz!


Azért jó, mert a kutya ragadozó, ragadozó fogazattal és emésztőrendszerrel. Direkt a húsok, csontok, és hasonlók emésztésére van specializálódva. Tökéletesíti a kutya kondiját, állóképességét, egészségét, szőrminőségét. Nagyon egészséges. Ha van a közeledben jó áron hús, akkor árban is sokkal kedvezőbb mint egy jó minőségi táppal történő etetés.


Az én 11 hónapos kutyám 3 hónapot leszámítva egész életében így evett eddig, és fog is. Maximálisan elégedettek vagyunk, a környezetünkben is nagyon sokan dícsérik mind a fizikumát, mind a megjelenését.


Ellenjavallatnak talán azt tudnám felhozni, hogy ha a közeledben nincs normális áron beszerezhető hús akkor drága lehet. Illetve ha NAGYON kicsi a fagyasztód és nem tudsz eleget eltárolni egyszerre. Ellenben sok embert ismerek akiknek alapból nincs fagyasztójuk és 2-3 naponta vesznek húst, ami a hűtőben van tárolva etetésig. Egyhangyányit macerásabb is mint a tápozás, de én például egyszerre 12kg húst szoktam vásárolni, amit 30 perc alatt kiporciózok és kész. Nekünk ez a mennyiség 2 hétre elegendő.

2015. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!