Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehez a flexi...

Mit szóltok ehez a flexi pórázhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, csak nem "new", hanem sima Classic 1. Eddig bevált, nem volt gond vele, de az én kutyám csak 5kg-os. :) (Van egy másik kutyus is, aki 7kg-os, neki Classic Compact 1 van.)
2015. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mi kutyunk olyan 8-10 kg körül van.
2015. aug. 23. 19:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Valakinek van meg tapasztalata?
2015. aug. 23. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni róla, de a flexi pórázok lehet, hogy nagyon praktikusnak tűnnek, de nem jók. Elég sok kutyás ismerősöm van, és kutyás körökben mozgok, és nem véletlenül lehet az, hogy minden kiképző negatív véleménnyel van erről a pórázról. Konkrétan nem hogy hatékony, vagy semleges, hanem negatív hatású, ugyanis a flexik miatt van annyi kutya, amelyik húzza a gazdáját, és nem lehet leszoktatni. A normális pórázzal pedig hamar (nem elsőre persze) megtanulja a szabályt. :)

De egyébként nem néz ki rosszul, biztos erős is valamennyire, de én inkább egy csinos sima pórázt ajánlok, amin vannak "akasztók", így te állíthatod, hogy jó rövidre fogod, vagy hosszú pórázon is lehet.

2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar tud mellettem setálni, hívásra visszajön. Akkor hagyom ezt a flexit.
2015. szept. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!