Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran vagytok úgy,...

Milyen gyakran vagytok úgy, hogy egyáltalán nincs kedvetek, erőtök levinni a kutyát?

Figyelt kérdés
Van más, aki megteszi ilyenkor, húzzátok az időt, vagy inkább gyorsan túl vagyok rajta?
2015. aug. 25. 08:33
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:
91%

Főleg este jellemző ez. De le kell mennie, vagy bepiszkít, meg csak szenvedne, ha nem tudná a hólyagját üríteni. Így mindkettőtök közös érdeke, hogy túlessen a dolgán. Ha szereted, nem gyötröd azzal, hogy a saját kényelmed érdekében nem viszed le.

Persze minden kutyának más az az idő, amíg vissza tudja tartani. Ráadásul életkoronként is más és más. Azt javasolják, hogy azért napi 3x legyen levíve.


Nekem szerencsém van a blökivel, lassú az anyagcseréje, így a reggeli és esti pisi-kaki számára megfelelő, ha napközben leviszem, csak lefekszik a fűbe botot rágni.

2015. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%
nekem nincs kutyam, de en ugyanigy vagyok vele csak a munkaval, nincs kedvem bemenni :D
2015. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Elég gyakran :D De erőt kell venni magunkon, nem a mi érdekünk hogy pisiljen vagy éppen kakáljon a kutya ;) ha időben leviszem akkor legalább nem fog semmit becsinálni, és nyüszíteni sem fog hogy már nem bírja tartogatni. Azt az 5-10 perc körüli időtartamot meg én is kibírom.
2015. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha képes vagy lustaságból húzni az időt, nem érdemelsz kutyát. Én 2 szakot végzek egyetemen, hétvégente 12 órázok, de amint menne ki, ugrok és megyünk. 5 perctől semmi bajom nem lesz.
2015. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Megesik! De, mint az életben más területen is, itt is erőt veszek magamon, mert tisztában vagyok azzal, hogy a kutya felelősség és a legjobbat akarom neki, hiszen azért vállaltam. Pedig kerti kutya, de minden nap kétszer kiviszem, ha van kedvem, ha nincs!
2015. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sokszor nincs kedvem, főleg mikor reggel kialvatlanul ébredek. DE mindig leviszem. És nem gyorsan túl vagyok rajta, mindig annyit sétálunk hogy neki elég legyen.


Volt olyan is, hogy egész éjjel a sürgősségin kellett ülnöm, tehát nem aludtam semmit. Ahogy hazaértem első dolgom volt, hogy levigyem, bár nagyon zombi módban voltam.


Aztán ittam egy kávét, visszamentem az orvoshoz, majd megint hazamentem. Aludtam kemény 1 órát aztán elvittem (elvonszoltam magam) az egyik futtatóba is, mert bár baromira nem volt se kedvem, se energiám, előző nap megígértem egy másik gazdinak, hogy mi is megyünk, mert az ő kutyája csak az enyémmel hajlandó játszani :D

2015. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Imádok sétálni a kutyámmal, talán sokszor nekem nagyobb szükségem van rá, mint neki :D

Néha előfordul (főleg esőben), hogy egyik porcikám se kívánja....de ha már elindultunk, akkor soha nem bántam meg

2015. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!