Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a yorkim beteg?

Noncsicat kérdése:

SOS a yorkim beteg?

Figyelt kérdés
A három hónapos yorkim nagyon eleven. Jó kedve van. Tegnap előtt azt vettem észre, hogy egy kis citromsarga csomó volt előtte. Előbb azt hittem hogy valamit szetszedett és ez csak szivacs, de rájöttem hogy hányt. Inkább csak olyan volt mint mikor a kisbabák bofiznek. De ma megint csak láttam, hogy előtte van egy mostmar nagyobb kupac. Egy 5 percig kába, de aztán újra nagyon jó kedve van. Mi lehet a baj? Vigyem el állatorvoshoz vagy ilyet szoktak csinálni? Amúgy Royal canin tápot eszik és minden oltást megkapott. Válaszokat előre is köszönöm.
2015. aug. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, azonnal állatorvos.
2015. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Serenity-cica ***** válasza:
nekem a pincsim csinalt neha hasonlokat kicsinek. de neki magatol elmult.
2015. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el dokihoz a kölyök kutyáknak nem olyan erős még a szervezete,bármilyen betegség sokkal súlyosabb náluk,jobb potyára elmenni,mint,hogy később baj legyen.
2015. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sárgát hány, azt jelenti, van egy kis sava. Nem árt, ha ránéz a doki. És keress másik tápot, a Royalnal van ami jobb minőség, és árban is jobban megéri, pl Josera, Brit...
2015. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Savat hányt. Adjál neki 1-2 szem háztartási kekszet és a royalt felejtsd el.
2015. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már teljesen jól van. :) A royal tápját lecserélem, és találtam még a háztartási kekszhez hasonló praktikákat. A kajaadagjával volt baj, amit megemeltünk és a drága mindent megevett és rosszul lett a pocija:D Rossz szokása akkor is enni amikor tele van... :D Köszönöm szépen a segítséget.
2015. szept. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!