Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Víz helyett (? )

Víz helyett (? )

Figyelt kérdés
sziasztok. nem volt nalam víz de sprite udito igen. kiraztam a szensavat es ugy adtam inni a kutyanak. artalmas ez neki?? nagy melegben mar nagyon lihegett. nem tudtam sehonnan vizet szerezni. az udito meg nalam. (aki okoskodni akar az most fogja magat azt helo)
2015. szept. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem lesz semmi baja.
2015. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem lesz baja,de rendszert ne csinálj belőle.Ha hosszabb sétára mentek vigyél egy kis palackba neki vizet :)
2015. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem lesz baja, de többet ne adj neki, mert nagyon ártalmas! Legközelebb inkább vigyél magaddal egy plussz fél literes palackot vízzel, ha mész a kutyával.
2015. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vittem de megitta. vegul csak a sprite maradt
2015. szept. 3. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát mázlid van, hogy "csak" cukros üdítő volt, nem valami cukormentes, xilittel édesített. Abba ugyanis belehalhatott volna a kutya. Azért írom, hogy ha eddig nem tudtál erről, mostantól tudj.

A cukros üdítő sem jó (szomjat sem nagyon olt, hamar ugyanolyan szomjas leszel), de egyszeri szükségmegoldásból nem lesz baja a kutyának.

2015. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!