Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett a kutyánk?

Elveszett a kutyánk?

Figyelt kérdés

12 éves kan kutya ,még soha nem szökött el.Hajnalba visszük le először és póráz nélkül szoktuk hagyni,Jön mindig szépen velünk.

Most annyi történt,hogy a cipőfűzőt kötöttem mire felnéztem a kutya sehol :(

Panelba lakunk. Haza jöhet magától? Tegnap óta keressük és semmi.Az úttestet is néztük nem ütötték el. Kis városban lakunk,úgyhogy nem tud olyan messzire elmenni.

Ki plakátoltam ,,sokan ismernek is főleg itt nálunk a lakótelepen ,már mindenki keresik...Mondják,hogy itt látták ott látták,meg, hogy nem tudják megfogni stb..

Életben van és jól van,de nincs.

Már teljesen kivagyok idegileg :( nagyon szeretem és félek nehogy mégis el gázolják,vagy megverjék vagy mérget egyen,,már rémeket látok.


Mit csináljunk ,hogy keressük?


A gyepmesternek is szólva lett. Csippje van.



2015. szept. 13. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Csináljatok róla képeket és Facen osztogasd,környékbéli menhelyeken,állatorvosi rendelőkbe is rakd ki a képét. A kutyák nagyon messzire eltudnak csalingázni.


Pl: Ismerősömnek két német juhásza szökött ki. Az egyiket 25 km-re lévő városban találták meg,vagyis vki elvitte chipet olvasni és rögtön hívták.Sajnos a másik nem lett meg.Őt valószínű vagy elütötték vagy történt vele vmi. 3 nap alatt kavarodott 25 km-el arrébb.

Várostól én 40-50 km-el körzetben plakátolnék,állatorvosi rendelőbe is raknék ki plakátokat stb Ebben a körzetben a gyepiket,menhelyeket is megnézném,bár ott az első a chip le olvasás,de ha adsz nekik egy fotót,hogy eltűnt a kutyád akkor figyelhetnek.


Sok sikert!! Ne add fel!! Még haza mehet!! vagy ti rátaláltok vagy vki :)

2015. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsére meg lett. Azért emeltem ki még egyszer a kérdést ,hátha segíthetek más kutyásnak aki elvesztette a kedvencét.


Az ismerőseink,barátaink,kutya tulajdonos társainkkal,22 emberrel elkezdtük átfésülni a lakótelepet úgy,hogy ne maradjon ki egyik utca sem.Páros oldal páratlan oldal és a kutya meg lett 10 percen belül.

Aki megtalálta igaz megfogni nem tudta,de feltartotta beszélt hozzá stb.Telefonált nekünk akiknek meg állt és már mentünk is haza :)

Remélem ez hasznos lesz másoknak is.

Köszönöm az itteni segítséget ,megy a zöld kéz...


Üdv: Teréz

2015. szept. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!