Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » American bully mennyire lehet...

American bully mennyire lehet jó sportban?

Figyelt kérdés

(Másnéven xxl pit bull) Milyen eredményesek lehetnek sportokban? (súly, kötélhúzás stb.) ? Hatalmas, robosztus testük van, pont ezért nehezen tudom elképzelni, hogy lehetne őket fogatni.

Természetesen csak kennelből vásárolnék.



2015. szept. 16. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Kétlem, hogy ezzel a testalkattal a szívük meg a tüdejük sokáig bírná komolyabb terhelés alatt.

Ha sportolni akarsz, válassz arra alkalmas fajtát. És lehetőleg rendes fajtát, ne egy felfújt utánzatot. Nem véletlen, hogy a "dolgozó" pitek nem vaskosak, hanem atletikus testalkatúak; az való a mozgáshoz, nem a kilók meg az izomtömeg. Optikai tuning az egész, semmi más, a kutya eléletképtelenítése. Nem értem, minek kell egy egészséges, sportos fajtát így megalázni...

2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Meg amúgy keress rá youtube-on, hogy "american bully sport", nem nagyon fogsz találni videót, és nem azért, mert a bullysok nem szeretik mutogatni a szuper kutyáikat :)
2015. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! az a baj, hogy ha pit bullra gondolok, nekem inkább ők ugranak be, egy hatalmas, masszív kutya, mint az adba... hiába voltak ők az elsők állítólag..

meg ránézésre is erősebbek, de nemtudom..

2015. szept. 16. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát a pitet ugye harcra tenyésztették alapvetően. Egy ekkora kutya egy igazi vékony 20-25 kilós pittel szemben esélytelen lenne. Mire egyet fordul, a pit háromszor körberohanta és lerágta az összes lábát :)
2015. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ambull is kiváló sportra. Nagyon dinamikus, végletekig kitartó kutyát lehet belőle faragni. A lényeg, hogy sokat kell mozgatni, mert hajlamos ellustulni, elhízni. Amúgy mindenre alkalmas, amire a pit.

https://www.youtube.com/watch?v=2CPWDFivwLM

https://www.youtube.com/watch?v=tBNOVgAhrFI

2015. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, most látom, hogy bullyt kérdeztél. Az tényleg csak dísznek jó.
2015. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jassum válasza:
100%

Nyugodt vérmérsékletű család barát terminátor . A sok hozzászólás borzasztó negatív . Ami nem helyén való . Mert erős izmos és nagyon odabasz ha kell roncsol mint egy Pit Bull . Nem kell hogy pörögjön olyan nagy teste van ahhoz hogy stabilan elnyomjon mint egy bélyeget . Nagyon gyerek szerető. Igazi Baby Sitter .

Ennyi hülyeséget amit itt olvastam nem is értem miért hagyják nyilvánosan megtekinthetőként .

Tehát . Nagyon jó kutya . Amerikai BULLY Ÿ

2017. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak igazán jó kennelek amik nem a termetes "disznó"bullykat gyártják le hanem a hosszabb lábú izmosabb,atletikusabb bullykat.

Bulletproof Bullys pl

2017. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!