Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Premiere High 5 vagy Josera?...

Premiere High 5 vagy Josera? A kettő közül melyik táp a jobb (minőségben, összetevőkben, stb. )?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?


Valami magasabb középkategóriás (inkább a középkategória felső határán), vagy alsó határon lévő prémium minőségű tápra gondoltam. Sajnos nagyon drága tápot nem engedhetünk meg magunknak, de szeretném a tőlem telhető legjobbat megadni a kis manómnak, ezért keresnék valami viszonylag jó minőségű, nem túl drága tápot, amit meg tudunk venni neki minden hónapban, még akkor is, ha épp szűkös a keret.


Tudnátok ebben segíteni, vagy tanácsot adni? :)

Melyik tápot lenne érdemesebb megvennünk?



2015. szept. 21. 07:03
 1/5 A kérdező kommentje:

1 éves német közép spicc kan kutyáról lenne szó. Jelenleg Premiere High 5-ot kap, egy ideje már Premiere tápokkal etetjük, viszont előfordul, hogy megy a hasa. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy a táptól, ugyanis anyósom néha "félreeteti" puszta jószándékból, és sajnos hajlamos neki a tudtunkon kívül házi kosztot is adni néha (darabka kolbász, szalámi, stb.), hiába mondjuk neki mindig, hogy ezt nem szabad, legyen szíves és ne csinálja... sajnos nem is mindig vesszük észre, és sokszor anyós se mondja el, mert ő is tudja, hogy nem szabad, de olyan, mint egy rossz nagyi, aki direkt csokival tömi az unokát, már csak azért is, mert a szülők tiltják. Szóval értitek...

A hasmenés amúgy nem rendszeres, ezért nem is tudom biztosan, hogy a táp a hibás vagy az ilyen kis félrenassolások miatt szokott nála előjönni. Kölyök kora óta Premiere márkájú tápokat kapott, korábban nem is volt vele gond, nemrég kezdtük venni neki a High 5-ot, ezért vagyok kissé bizonytalan. :S

2015. szept. 21. 07:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nóbel
2015. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan a Joserát mondják, de nekünk a Premiere jobban bevált :)
2015. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Josera nagyon bevált (mondjuk mi Orijenről váltottunk erre, mert attól nagyon durván ment a kutya hasa. Állatorvos szerint sok neki benne a fehérje. Ez azért ciki, mert nálam meg nem volt összeghatár a tápra, a legjobbat akartam, és mindenki ezt ajánlotta, mégse jó. Így nem rizikózok többet). Eddig Festivalt evett, most gondolkodok rajta, hofy Lamb & Rice-ot veszek. Szerintem ebben az árkategótiában a legjobb táp.
2015. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Spitzeim vannak. :) Pro Plan.
2015. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!