Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt így lehet egy menhelyen?

Ezt így lehet egy menhelyen?

Figyelt kérdés
Ha én most kiválasztok egy számomra szimpatikus kutyát de csak márciusba tudnám befogadni és addig két havonta látogatnám akkor megtartanák nekem a kutyust?
2015. okt. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem odaadják annak aki záros időn belül elviszi.

A helyhiány miatt.

Az hogy két hétig kb. Csak lejársz hozzá az oké de március.. De kérdezd meg.

2015. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Sztem lehet így kérdezd meg!
2015. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Aki előbb elviszi, azé. Én se tartanám, mert semmi biztosíték nincs rá, hogy valóban el fogod vinni.
2015. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valóban. Ha márciusig nem viszi el senki akkor szerencséd van de én nem kockásztatnék. Kérdezd meg de a helyhiány miatt kétlem ha csak nem valami jó fej a menhejes. Bár a törvény tiltja az állatok gadára várását.
2015. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán akkor, ha addig is már te fizetnéd a költségeit (kaja, állatorvos). De nem biztos. Legbiztosabb, ha megkérdezed.
2015. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy mért akarod most kiválasztani! Válaszd ki akkor, amikor majd aktuális lesz. A menhely nem panzió.
2015. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lenne a járható út, amit az utólsó mond. Valamelyik menhelyen van olyan azt hiszem hogy virtuális örökbefogadás. Én úgy értelmeztem, hogy te vagy a kutya pártfogója, fizetsz utána, és ezzel lehet hogy megmented az életét. Én pl. egyszer a budaörsi menhelyen egy kutyát nagyon elhoztam volna, de nem volt hová, és küldtem neki támogatást. Sajnos még asszem ott van. Pedig örülnék ha jó helyre kerülne ha már én nem hozhatom el.
2015. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.


A gazdajelöltek jelentős százaléka csak ígérget, aztán mégse kell neki kutya, meg talál máshol, meg felszívódik. Szóval ha neked tartják márciusig, és véletlenül akkor találod benyögni, hogy ja, mégse (nem feltétlenül rosszindulatból, alakulhat úgy az élet véletlenül is), akkor ők addig szívatták magukat is megy a kutyát is, ezt meg senki nem vállalja be. Ha kell neked az a kutya, akkor befogadod most, és berakod márciusig panzióba. És aztán nem felejted ott, értelemszerűen. De szerintem hülyeség, lesz márciusban is szimpatikus kutya.


A kéthavonta látogatás meg lóf**z. Még ha azt mondanád, hogy heti kétszer, és amúgy megsétáltatnád mellette a fél menhelyet, akkor talán, mert ugye megismernének, meg ott lennél szem előtt, és éppen lehetnének jó fejek, ha látják, hogy passzoltok a kutyával és úgyse kell senki másnak.

Mondjuk nálam anno mielőtt felvettek gondozónak, másfél év aktív önkénteskedés után is húzták a szájukat, amikor kértem pár hetet, amíg az első fizumból elköltözök otthonról és vihetem a kutyát, pedig akkor már két éve bent volt az állat, és pontosan jól tudták, hogy ő az én kutyám lett útközben, csak hazavinni nem tudtam még.


Szóval hagyd a francba, majd találsz jövőre is szimpatikus kutyát.

2015. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, aki elviszi, azé. Örülnek, ha egy állat gazdára talál, nem fogják hónapokig tartani a bizonytalanra.

A 2 havonta látogatás pedig nudli.

2015. okt. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Még annyiba tudnátok nekem segíteni, hogy a bichon resuce ami a facebookon található fajtamentés helyileg merre van?
2015. okt. 3. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!