Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos, mi lehet a kutyám baja?

Sos, mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés

Kb. 15éves a kutyám és talán egy hónapja vagy másfél, hogy nagyon nehezen áll fel és mászkál... Van olyan hogy hiába szólok neki nem kel fel. Ugye nemrég tüzelt és azóta egyfolytában vérzik... Eddig nem is annyira foglalkoztam vele, de most hogy azért már több mint másfél hete vérzik ránéztem... Bevan neki dagadva és egyfolytában folyik belőle a vér...

Ez az öregség miatt lehet vagy valami nagyobb baja van? Segítsetek!!! A negatív és szutykolódó kommentek nem kellenek. Köszönöm!!!



2015. okt. 3. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Felemeled a feneked a gép elől,megfogod a kutyát és elviszed az állatorvosi ügyeletre,de minimum telefonálsz.
2015. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk elvihetnéd állatorvoshoz, nem vagyunk távgyógyítók, mint Gyurcsók József.
2015. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk nincs semmi baja elhiszed?

Komolyan?

2015. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a segítségeteket veletek egyáltalán nem jutottam előrébb. Én tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem pedig olyan beszólásokra amiket városiak vagy nagyon szorgalmas állatvédelmezők írtak. Én sem vagyok hülye egyből hívtam az állatorvosunkat, de hétvége van, már lassan este úgyhogy nem csodálom hogy nem veszi fel. De ahogy a kérdésemben is írtam nem kérek negatív dolgokat. Természetesen tudom, hogy nincsen jól a kutyusom csak arra lettem volna kíváncsi hogy ez ilyen öreges dolog vagy nagyobb baja van. De tényleg mégegyszer köszönöm, hogy ilyen aranyosak vagytok hogy hülyének nézitek az embert de így felesleges volt írnotok mert veletek aztán tényleg nem jutottam előrébb... :/
2015. okt. 3. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy valami komolyabb lehet, nem fiatal már.
2015. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába háborodsz fel,ilyen tapasztalata 100 kutyatartóból mondjuk 10nek van itt a gyakorin,méghozzá azért,mert az értelmesebbje ivartalanít,így csak a tüzelés fogalmát ismeri.
2015. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Vidéki vagyok. A legközelebb eső állatorvosi rendelő 40 km-re van. És van olyan pofám, hogy bármikor felhívhatom az orvost, mert az én orvosom becsületes, és nem a pénz élteti. Én a te helyedben már rég másik orvos után néztem volna...Egyébként meg nekem is volt hétvégén beteg a kutyám, szombat-vasárnap is van rendelő nyitva, nézz utána, amíg ülsz a s..ggeden a gép előtt, inkább erre lenne eszed.. aztán reggel odamész nyitásra, és szépen a segítségüket kéred...ennyi. ilyen egyszerű. Nem értem, hgoy egész nap ilyen kis hülye emberekkel van tele a gyakori, akik itt sírnak hogy hogy sajnálják a kutyát, de orvoshoz már luxus elvinni.Kéne már egy világvége, más úgy sem segít az agyhalott embereken...lehet lepontozni, nem tud izgatni.
2015. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 15 éves kutyánál a nehéz mozgás már elfogadható. Hiszen az ő ízületei is elhasználódnak. Viszont a

vérzés, ha nem csökken hétfőig, orvost kíván.

2015. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan vérzik, valószínűleg méhgyulladása van, és el kell keserítselek, de ha valóban az van neki, nem fogják már megműteni, bele fog pusztulni! Ezért kellett volna már évekkel ezelőtt ivartalaníttatni. Nem biztos, h ez a baja, de a leírásod alapján úgy tűnik!
2015. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!