Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete, fehér zoknis ujfulland...

Fekete, fehér zoknis ujfullandi kölyköt szeretnék. Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés

Tenyésztőtől vennék kölyköt. Fekete színűt keresek fehér zokniival és övvel a mellkasán, tudnátok segíteni, hogy hol találhatnék ilyen színben kutyust?

Előre is köszönöm a válaszokat!

itt egy kép, mire is gondolok: [link]



2015. okt. 6. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Várnod kell még születik olyan kutya, ami irtó ritka ám!
2015. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Magyarországon jelenleg nagyon kevés olyan kennel van ahol még aktívan tenyésztenek újfoundlandit. Ha netán-talán találsz is akkor is csak teljesen feketéket, ha születik is olyan aminek fehér a hasa akkor annak zoknija nincs többségben, vagy olyan pici a folt a hasán, hogy mire felnől a folt összemegyen ( igen! összemegy a folt) és eltűnik a fehér.


Én Landseer-ekkel foglalkozom, az nem tetszik? Landseer fekete-fehér, vannak nagyon fekete, szinte teljesen fekte testű egyedek is:


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már találtam egy cseh tenyésztőt, ahol épp születtek zoknisok:). Utolsó kommentelő, gyönyörűek a kutyák, de landseert nem szeretnék, ugyanis nemrégiben pusztult el a sajátom. Dömötörnek hívták, hatalmas volt és gyönyörű, vele nőttem fel, és mindenkinek csak ajánlani tudom a fajtát. Én valahogy nem szeretnék mégegyet, rá emlékeztetne és ugyanolyan úgysem lesz, csak őt keresném benne.
2015. okt. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!