Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canis plus (Naturavetal)...

Canis plus (Naturavetal) kutyatápot ismeri valaki? Összetevők alapján mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó táp,csak drága :(


Én régebben erre szerettem volna átváltani és egy kutyás ismerősöm adott kóstolót belőle, a kutyám pillanat alatt befalta,kevés volt a széklete igaz kb 4-5 napig etettem ezzel,mert elfogyott a kóstoló.

De nekem kb 8 ezer ft sok 5 kg tápért.Viszont nagyon erős szaga van,két zacskóba kellett raknom,mert nagyon érződött az egész lakásban a táp :D A kutyám oda volt érte.


Amúgy ha neked van lehetőséged akkor ajánlom,mert hidegsajtolású ezek a legjobb tápok.

2015. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szemezgetek vele, csak óvatos vagyok, ezért előbb körbekérdezek. Jónak tűnik nagyon. Nekem még pont belefér, 15 kg. postával kb. 20.000 F, habár nagytestűm van, sokat eszik, de ha jobb a táp, akkor megvenném. Ezt még kinyögöm valahogy. Most a Taste of Wild-el etetek, a 13,5 kg. 16.000 Ft, de mivel kutyum már idősödik keresek valami jobbat, így találtam rá a Canis Plus-ra.


Köszi, hogy írtál. :)

2015. okt. 7. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)


Én még a Markus Mühle tápot fogom kipróbálni jó árban van és nagyon dicsérik,az is hidegsajtolású.Esetleg nézz utána :)

2015. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nézem is. :) Köszi.
2015. okt. 7. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes az árral kapcsolatban arra figyelni, hogy a napi adag ára mennyi, mert a rosszabb minőségű tápból lehet több kell, szóval nem feltétlenül jön ki jobban az ember (Nem beszélve az állatorvosi számláról, ha a rossz kaja miatt betegeskedni kezd a kutya). Számoljátok ki, mennyire jön ki egy napi adag a kutyának és azzal kalkuláljatok. (A markus mühléről eddig jókat hallottam, ezt a tápot nem ismerem)
2016. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy régi kérdés, szóval több hónapja etettem ezzel a táppal, mármint a Naturavetal-al, de sajnos azt kell tapasztalnom,hogy laza a széklete. Most váltok.
2016. márc. 13. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is az a baj a Naturavetallal, hogy laza és sok a széklet, ráadásul nem szép a /kistestű/ kutya szőre, csak kiegészítőkkel. Érdekelne, hogy mire váltottál, és bejött-e?

2016. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!