Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera family-t ajánlatnátok...

Josera family-t ajánlatnátok szoptatós anyakutyának és kölyköknek? Jó erre a célra?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem vagyok sem tenyésztő sem szaporító. Befogadtam egy kutyát azt utcáról, staffordshire terrier mix, elég rossz állapotban volt, ultrahangal bizonyítva van a vemhesség.... Szeretném őket felnevelni 8 hetes korukig majd elajándékozni. Chip nincs benne.
2015. okt. 8. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az van ráírva, hogy a kölyköknek 4 hónapos kortól adható, de a szukának megfelel.

Ilyenkor általában a szuka és a kölykök is junior tápot esznek

Amúgy ha befogadtad a kutyát, hivatalosan, akkor tetess bele chipet, mert menhelyről is csak úgy lehet kiadni!

2015. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 4 hónapos, hanem 4 hetes kortól adható, vagyis ahogy kezdenek leszokni a tejről és már belekóstolnak az anyakutya kajájába. Ekkor még be kell áztatni nekik. A szuka pedig korlátlan mennyiségben kaphatja, mert a vemhesség és szoptatás alatt sok energiára van szüksége. Az én kutyám anyukája és az alom is ezt kapta a tenyésztőnél, 8 hetes kor után áttérve a Josera Kids-re.
2015. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló vagyok

A petissimo oldalán olvastam, hogy 4 hónapos kortól lehet azt a tápot adni, nem arra értettem, hogy alapból tápot mikortól kaphat egy kölyök! ;)

2015. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 a petissimo oldalán is az van, hogy 4 hetes kortól.


"A Josera Family magas energiatartalmú kész száraz kutyatáp, értékes fehérjékkel, E vitaminnal az immunrendszer támogatásáért, valamint biotinnal az egészséges és fénylő szőrért. Szuka kutyáknak a vemhesség utolsó harmadában és a szoptatás idejére ajánlott.


Már négy hetes kortól adható kölyökkutyáknak, vízbe áztatva kiváló kiegészítő táplálék az anyatej mellé.

A kész táp inulint is tartalmaz. Ez a természetes probiotikum támogatja a kiskutyák emésztőrendszerét a kritikus választási időszakban.


A vemhesség utolsó heteiben felkészíti a szukát a fiallásra

Biztosítja a szoptatás alatti magasabb energiaszükségletet

4 hetes kortól kiegészítő tápként szolgál a kölyök kutyáknak

Kistetsű kölyök kutyákkal 8 hónapos korig etethető"

2015. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!