Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha csinálok az általam ismert...

Ha csinálok az általam ismert kutyákról Microsoft Accesben adatbázis akkor azt feltölthetem a weboldalamra?

Figyelt kérdés

Ütközik ez valamilyen szabályba?


Szóval van egy tenyészetem ami egy bizonyos fajtával foglalkozik, ebből a fajtából szabadidőmben összeszedtem az általam ismert kutyákat Magyarországon és már elkezdtem a környező országokba is. Szeretném feltölteni a weboldalamra. Megtehetem szerintetek?


Csakis olyan adatokat tartalmaz amik publikusak amúgy is ( olyan nincs benne ami nem publikus) tehát: kutya neve, neme, tenyészkutya-e, apja neve, annya neve, törzskönyvi száma, szűrései, kiállítási eredményei, ismert kölykei száma és ennyi azt hiszem. Jah meg a tulajdonos, tenyésztő és a kennel neve.


Szerintetek? Kiírnám melléje, hogy akinek nem tetszik, hogy benne van a kutyája az írjon rám és kiveszem belőle!


2015. okt. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megjelölöd a forrást, akkor nem lehet kivetni való benne.
2015. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor hozzáadok egy plusz menüpontot és megjelölöm a forrást mint pl weboldal vagy facebook vagy akármi más...
2015. okt. 12. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, hogyha publikusak az adatok. De ha van forrásmegjelölés, akkor tuti nem lesz probléma.
2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!