Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annak a boxernek amelyiknek...

Annak a boxernek amelyiknek fehér az arca, van külön neve?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugye van amelyiknek fekete az arca, van amelyiknek barna, és fehér. Ezeket megkülönböztetjük valamilyen névvel? Olyan boxert akarok venni, amelyiknek barna a teste, a mellkasa és.az arca pedig fehér, csak nemtudom hogy ezt hogy fogalmazzam meg. Fehér fejű boxer? :D Vagy van ennek valami külön neve?
2015. okt. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet külön nem "gyártanak". A színelosztás mindig egyedi és nem befolyásolható.
2015. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De azért már pici korában lehet látni hogy milyen lesz, ugye? Úgy értem, hogy ha már 8 hetes korában olyan színű, akkor olyan marad örökre, ugye?
2015. okt. 13. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt úgy hívják, hogy fehér jegyes. Egyébként ezek a fehér jegyek attól függően, hogy mennyire nagyok, úgy akár el is tűnhetnek, vagy sokkal kisebbek lesznek. Pl az enyémnek a homlokán egy elég nagynak tűnő jegy volt, ami ma már kb nem is látszik. Tehát kb ami akkora, mint a fél feje, az nem tűnik el.
2015. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott,ahol én vettem az enyémet, van egy 6 és fél hetes kölyök még, aki nincs lefoglalva és ő ilyen. Ha érdekel, írj privit!
2015. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!