Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyek mégis tenyésztőt...

Hogyan vegyek mégis tenyésztőtől kutyát ha már a 4. -nek írok és még egy se volt hajlandó válaszolni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld telefonról.
2015. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Németül sajnos nem tudok és külföldön keresek kutyát. Német és Francia de lehet olasz is.
2015. okt. 17. 09:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz németül, miért éppen német nyelvterületről próbálsz kutyát beszerezni?
2015. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért ne? Tenyésztésre kell és minőség kell....A nyelv nem akadály abban ha valaki kutyát akar venni. EGy tenyésztő meg tudjon angolul ha már valaki ki akar adni 1500-2000 eurót kutyára
2015. okt. 17. 09:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, egy tenyésztőnek nem árt tudnia angolul... de ebben az esetben végképp nem értem, miért nem próbálod meg telefonon elérni őket, ha már angolul tudsz.
2015. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért ők tudnak szerinted folyamatosan angolul beszélni? Amikor felhívtam egy magyart kiderült, hogy magyarul alig tud németül makogott össze-vissza.
2015. okt. 17. 09:32
 7/15 bollocks ***** válasza:
31%
Ha ennyire életképtelen vagy, akkor ne vegyél. Ilyen egyszerű. Mennyivel egyszerűbb itt kérdezősködni, mint felemelni a telefont?!
2015. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom a titkot: Azért nem válaszolnak, mert Magyarországról írsz. Magyarországra a legtöbben referencia nélkül nem adnak kutyát. Ennyire egyszerű. El tudják adni a kutyáikat otthon is, semmi okuk rá, hogy veled kínlódjanak. Ha mégis onnan szeretnél kutyát, akkor neked kell nagyon összeszedned magadat, hogy bizonyítsd feléjük az elszántságodat.
2015. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tenyésztők nem fognak válaszolni,ezer a dolguk,szerintem napi több száz e-mailt kaphatnak,akik érdeklődnek vagy elolvassa vagy nem.Tisztább a telefon.

Kérj meg vmi ismerőst,hogy beszéljen,te meg leírod,hogy mit kérdezzen meg stb


Ha ez nem megoldható akkor nem tudom,adj pár ezret egy német tanárnak aki elbeszél velük.Kérdezz rá tud e angolul,ha úgy tudsz. Tenyésztők legtöbbje tudd angolul,németek meg szinte biztos,én még anno kirándulni voltam osztállyal Németországban.Egyik oszt.társam nem annyira tudott németül és inkább angolul kérdezősködött,mindenki tudott még az idősebbek is.

Egy tenyésztő aki országokat jár,muszáj tudnia.

2015. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
milyen szakmai multad van ahhoz, hogy a külföldi kiadja neked a tenyészminőségű kutyát??
2015. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!