Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Mit tegyek? Átmenjek...

Segítség! Mit tegyek? Átmenjek elbúcsúzni tőle?

Figyelt kérdés

A kutyám 13 éves, nagytestű. Nagyon nagy fájdalmai vannak az utóbbi napokban, orvos kijött és megvizsgálta. Rákos daganat. Szívgyógyszert szed már egy ideje.

Ma kaptam a hírt, hogy elaltatják. Át akartam menni elbúcsúzni tőle, de Édesapám azt mondta, ne ilyen állapotban emlékezzek rá, semmi szükség arra, hogy utána hetekig az arcával álmodjak. Nem tudom mit tegyek. Félek, utána fájni fog, hogy nem láttam. Nem látok a könnyeimtől, nem tudom mit tegyek.


2015. okt. 22. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Én átmennék, és mellette lennék. Viszont az tény, hogy fájni fog, de így is, úgy is.

A kutyám mellett voltam, amikor eljött az ideje, de csak addig, amíg álomba altatták. Mikor már mélyen aludt (eszméletlen volt), eljöttem onnét, és nem néztem végig a második, halálos injekciót. Tehát, amikor utoljára láttam, fogtam, akkor még élt, csak kómában volt.

2015. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
rohannék hozzá, ez nem kérdés. Amikor a miénket elaltatták, az egész család vele volt, végig simogattuk és beszéltünk hozzá.
2015. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

MENJ!!!!!!!! Nagyon megbánod!

Én a 14 éves kutyusom mellett ott votlam, anyukám pedig 1-2 perccel "elkésett"... Nagyon bánja..

2015. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én imádom a kutyámat, de nem tudnám végignézni ahogy elaltatják.
2015. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
utolsó, én nem magam miatt mentem, hanem érte.. az volt az utolsó amit megtehettem érte, hogy nem hagyom egyedül pont akkor, mikor a legnagyobb szüksége van rám. Mint ahogy ő is velem volt 12 évig, örömben-bánatban. Gondolj arra, hogy ez az utolsó alkalom hogy együtt lehettek. Nekem is borzalmasan fájt, de valamelyest megnyugodtam, hogy vele lehettem, és mellé feküdtem. Azzal áltatom magam, hogy ez segített neki, hogy ne féljen, és a mi szeretetünket vitte magával.
2015. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ügyet Lenke ***** válasza:
82%
menj el, meg fogod bánni ha nem mész, biztos nagyon fáj, s rossz, de legyél mellette, ahogy ő is melletted volt 13 évet...sajnálom, legyél erős...
2015. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj hozzá, ez nem kérdés.

Mikor nekem az első kutyámat el kellett altatni, ott álltam, de valahogy távol. Egyszerűen amin keresztül mentünk, és még is feladta a szervezete, teljesen érzéketlenné tett..a mai napig bánom, hogy nem fogtam és szorítottam végig magamhoz...

2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Odamentem hozza... Nagyon nehez volt, de vegig mellette voltam, simogatt, oleltem. Sokkal jobb volt igy, hogy elmentem elbucsuzni. Furcsa, hogy ilyenkor az ember sajat magat sajnalja, hogy neki fog fajni, pedig a kutyam vegig mellettem volt, es a legutolso, lehfajdalmasbabb perceit a legszebbe probltam tenni.
2015. okt. 23. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen viselkedtél, sajnálom nagyon :(

A legjobb, amit tehettél, hogy ezekben a percekben végig mellette voltál. Hidd el, hogy sokat jelentett neki.

2015. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!