Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni fekete színű...

Hol tudok venni fekete színű Német juhászt? Olyan kéne aminek az elődjeivel se volt gond.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz fekete németjuhászokat. Az meg hogy az elődjeivel volt-e gond nem jelent semmit. Van egy ismerősöm aki tavasszal vett egy ugyanilyen kiskutyát tenyésztőtől 60.000 ft-ért a tenyésztő még az elődök röntgenfelvételeit is végigmutogatta h semmilyen gond nem volt velük, a kiskutyának viszont több születési rendellenessége is kiderült később. Erre sajnos nem lehet adni, de ez sztem a ritkábbik eset, reméljük neked szerencséd lesz. :)

2010. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöd valószínűleg szaporítótól vásárolt, nem tenyésztőtől! Ilyen expressz hirdetésekből ne vásárolj kutyust! Egy egészséges kutya 100-150 ezer Ft körül mozog, de majd biztos ír olyan is aki tud kennel címeket is mondani.
2010. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rokonaimnak volt egy német juhász KEVERÉKÜK (sajnos elpusztult) soha semmi baj nem volt vele.Nem volt semmi komoly problémája.Több mint tíz évig élt. Pedig NEM egy kenneltől, tenyésztőtől vették, hanem egy szomszédtól kapták,aki vett egy nőstényt és benne volt pár kutya(ez csak a vétel után pár héttel derült ki).
2010. márc. 17. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma már kevés tenyésztő engedheti meg magának, hogy ne hirdessen az Expressen. Lehet mondani, hogy akkor minek ellet, de attól még nem biztos, hogy a tenyészetének ne volna megbízható múltja.Az ember már csak ilyen....nehezen vált .
2010. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul fogalmaztam.. 15-30 ezer Ft.ért nem kapsz valóban fajtatiszta stb. kutyát. Ezért mondtam a 100-150 ezret..
2010. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az ismerősöm Viernheimi tenyészetből ( [link] ) vett kutyát, nem pedig szaporítótól, innen Németországba, szomszédos országokba de még Amerikába is visznek ki kutyákat. Szóval nem a "vásárba vette" ...bár lehet jobban járt volna...
2010. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak...

Lehet, nem helyes hasonlítani, de egészséges házaspároknak is születhet beteg gyermeke. Sajnos a legnagyobb odafigyeléssel sem lehet 100 %-ra tökéletes egyedeket létre hozni. Ez a genetika fintora.

2010. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!