Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen fajta kutyus?

Ő milyen fajta kutyus?

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 29. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hehe, én is rákerestem, és tényleg :D

Hát kérdező, fogadd el a szomorú tényt, hogy keveréked van :)

2015. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem az enyem, kislanyom talalta valahol, es nagyon megtetszett neki, de megkoszonnem ha privatba belinkelnetek az urat.
2015. okt. 29. 21:25
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is rá kerestem.

Az első kép is volt már fent,hogy milyen fajta. Akkor sokan azt mondták vmi csivava mix.

Szerintem csivava-foxi keverék. Persze majd ha felnő akkor lehet megmondani,hogy mi lehet.


De,hogy staffihoz sok köze nincs az is biztos.

2015. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

Tamás!


FB-on rád kerestem(egyik válaszadó leírta a neved) Mivel nyilvános az adatlapod,látni a képeket.


Fiatal vagy egyedül álló,neked semmilyen kislányod nincs. Kutyáról 5 millió fotó. Amúgy cuki kutyus,semmi szégyenli való nincsen benne!!! Csak ne állítsd azt pl ebrandi-n ,hogy staffordshire terrier.


Te is pontosan tudod,hogy keverék.Némi Staffi vér lehet benne,de nem sok.


Én meglátom egy édes keveréknek nézem.


Amik a többi képeken vannak,gondolom ismerősök kutyái na ők már jobban hasonlítanak Staffihoz,lehet Tk-s is.

De neked sajnos keveréked van.


Még egyszer mondom ne szégyelld csak ne állíts valótlant.

2015. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolso, nekem irtal? Veletlenul sem vagyok Tamas, mert no vagyok.

Linkeltek a kutyat, es a gazdat, egy ebrandis oldalt. Ott azt irta rola, hogy amstaff. Irtam neki uzenetet, de meg nem valaszolt. Bar lehetetlennek tartom, de ha staffi, nem lesz ilyenunk, mert pici kutyat szeretnenk.

2015. okt. 31. 06:46
 16/23 anonim ***** válasza:

86%-os, nem megy az ertelmezes? Elolvastam a valaszokat, parszor irogattal, csak nem Te vagy a gazda?

Mostmar en is megneztem fbn a csavot, tisztan latszik a szulo "stafikon" hogy szaporitottak, tk-et nemtudom honnan szedted XD

Mindig az vadol a legtobbet aki a felelos. Fura hogy ezerszer leirod h nem szegyen, mintha a tied lenne es vedned.

Szerintem sem szegyen ha kevereked van, az annal inkabb ha szaporitokat tamogatsz.

2015. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert nyilván csak én lehetek az egyedüli 86% os az oldalon -.-
2015. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak Te lehetsz, de ha rairnek az osszesre szerintem nem lepodnek meg ;)

Az pedig eleg meresz kijelentes hogy nincs gyereke, amirol nem tudsz, nem biztos hogy nincs is.... Kitudja... Ilyet akkor allitanek ha magamrol lenne szo.

2015. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én akiket ismerek szülőket.Ha van gyerekük legalább 1 kép biztos van fent nekik Facen és nem csak haveros,kutyás és miegyébb képek vannak. Ha a lánya találta nem kisgyerek lehet hanem nagyobbacska valószínűleg,de higgy amit akarsz.De hogy amit akarsz :D rá is írhatsz az összes 86%-ra engem aztán rohadtul nem érdekel.
2015. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
* -de hogy amit akarsz :D
2015. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!