Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kutyám belefeküdt valamib...

SOS! Kutyám belefeküdt valamibe. Megfürdettem, mert nagyon büdös. De csak hideg víz volt. Baj ez? Azóta fehér az innye, de futkos. Orvoshoz kéne most vinni? Vagy adjak szén tablettát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 01:01
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nem akarlak megijeszteni, de irány a doki, de ezerrel! A fehér íny lehet belső vérzés miatt, ami patkányméregtől is lehet! Persze lehet hogy tévedek, de nekünk már több kutyánkat megmérgezték és ez volt az egyik tünet! Ha tévedtem, és feleslegesen ijesztgettelek, akkor bocs, de szerintem inkább ez legyen, mint fordítva!

2010. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor történt? A fehér ínyen kívül van valami tünet még?
2010. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vittem orvoshoz mert mire felöltöztem,hogy megyünk addigra, már szép piros volt az ínyje színe.Szerintem ,csak az ijedség miatt volt fehér az inyje.Kétszer fürdött és befújtuk egy kis dezodorral.Most már jól van.
2010. márc. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!