Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MARP kutyatáp? MARP kutyatápot...

MARP kutyatáp? MARP kutyatápot ismeri valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Van gabonás és gabonamentes változata is,a gabonás min. 65 százalék húst tartalmaz, a gabonamentes pedig min 80 at.

2015. okt. 30. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem próbáltam, de a gabonamentesek összetevői egész jónak tűnnek és az ára sem annyira rossz, egy próbát megérhet.
2015. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másold be az összetevőit és segítünk megmondani, hogy mennyire jó. :)
2015. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Itt vannak a Red Mix gabonamentes összetevői, én ezzel szemezgetek :)

Composition:

Freshly Prepared Beef 26% (including 7% Aberdeen Angus Beef), Sweet Potato, Dried Turkey 16%, Potato, Freshly Prepared Venison 7%, Pea Protein, Turkey Fat 3% (preserved with tocopherols and rosemary), Salmon oil 2% (preserved with tocopherols and rosemary), Linseed, Peas, Minerals and Vitamins, Mixed Herbs (Thyme, Majoram, Oregano, Parsley, Sage), Glucosamine (170mg/kg), Methylsulfonylmethane (180mg/kg), Chondroitin (120mg/kg), Mannanoligosaccharides (48mg/kg), Fluctooligosaccharides (192mg/kg), Apple, Carrot, Seawead, Cranberry, Spinach.



Analytical Constituents:

Crude Protein 28%

Crude Fats 16%

Crude Fibres 3%

Crude Ash 8,5%

Moisture 8%

Calcium 1,77%

Phosphorus 0,94%

Omega 3 1,3%

Omega 6 2%

ME (Kcal/Kg) 3620

2015. nov. 1. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok elájulva ettől az összetételtől, de annyira azért nem is rémes egy közepes táp szerintem, nem prémium, de nem is rossz. Abból van a legtöbb a tápban, ami első helyen szerepel és abból van a legkevesebb, ami az utolsó helyen. Ha összeadod a konkrétan kiírt százalékokat meglátod, hogy alig több mint az 50% jön ki. A táp másik felé igazából "maradékok", apró, picike észre sem veszed mennyiségekből jön ki. Olyan, mintha mindenből szórtak volna bele egy kicsit, hogy kiírhassák a zacskóra, hogy mi mindent tartalmaz, de annyira kevés mennyiségben, hogy semmilyen hatása sincs a kutya egészségére. Nem tudom neked honnan jött ki a 80% hús tartalom, de én ezt nem látom benne... Eleve (saját vélemény) egy jó táp indítson első helyen legalább 40-50% hússal, ami nem feltétlen a csirke kell legyen. Marha és kacsa hús is van benne ezt nem rossz, bár lehetne több féle hús benne. A lazac olaj az nagyon jó, viszont nem túl nagy a mennyisége.

Ha prémium tápot keresel ez nem az. Ha valami olcsóbb, de nem "mérgező" tápra vágysz akkor annak jó, de az ára akkor legyen ennek megfelelő. Hosszú távon nem biztos, hogy maradék emellett.

Remélem tudtam segíteni, fontold meg és dönts Te.

2015. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes egyébként mert én etettem Platinum Naturallal is nagyon sokáig, de a kutyám elég hamar ráunt, nem ette szívesen, ezenkívül fogyott,pedig még fejlődésben van. Az Acanától folyamatosan ment a hasa, semmi nem maradt meg benne. Valahogy azt veszem észre hogy nem mindig az a táp a legjobb neki ami szerintem tökéletes összetételű. ettől valahogy nagyon szépen elkezdett izmosodni és igazán ízlik neki. A szőre pedig meseszép lett. Nem értem mi lehet benne ami ilyen jó hatással van rá de úgy érzem megtaláltam ami kell neki. Már a másik kutyámnak is ezt adom, ő egy tacsi és hajlamos a hízásra. Neki a light pulykás verziót választottam és remek formában van, nem túlsúlyos.Árban nem olcsó, olyan 1500 ft/ kg körül van. Vagy az szerintet jó ár? Mindenkinek köszönöm a válaszokat
2015. nov. 13. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
ismertem olyan kutyát aki csak a középkategóriás tápoktól nézett ki jól, a tényleg jó minőségűektől folyamatosan fosott vagy más baja volt, a gazdáját is az őrületbe kergette vele. van ilyen, bár elég ritka.
2015. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel etetem a németjuhászomat, a chicken als változatával és nagyon jó!!! Kevés kaki, csillogó fényes szőr (tenyész és kiállítási szuka kutyám van), jó étvágy, szívesen fogyasztja és nagyon izmos tőle. a marppetshopból rendeltem ahol még táplálkozási tanácsokat is kaptam.
2015. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

www.marppetshop.hu

itt közvetlenül a forgalmazótól kapod meg.

2015. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!