Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeret a kutyám rajtam...

Miért szeret a kutyám rajtam aludni?

Figyelt kérdés
Úgy szeret aludni velem,hogy rajtam fekszik,vagy a fejemen az ő feje,vagy a nyakamon,vagy teljesen rám fekszik a hátamra vagy a hasamra:D Másnak is szokott így aludni a kutyája?
2010. márc. 20. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti ezt csinálni csak néha kissé kellemetlen :) Milyen kutyád van?
2010. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kínai kopasz kutyám. Szerencsére az arcomba sosem fekszik,caak a fejem tetejére rakja az ő fejét,ami nem zavar,bár elég viccesek lehetünk,mikor így alszunk. Amúgy napközben is ha elálmosodik,akkor is az ölembe mászik aludni. Ennyire bújós kutyám még nem volt. Vagy ez a fajta ilyen lehet?
2010. márc. 20. 21:15
 3/19 anonim ***** válasza:
mert te vagy a gazdája,vagy legalábbis aki a legtöbbet törődik vele és minél közelebb szeretne hozzád lenni,vigyázni rád.gondolom
2010. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom is szeret raktam aludni. Vagy a lábamon vagy a hasamon vagy szorosan mellettem. De hogy miért csinálja azt nem tudom. Gondolom,mert szeret és vigyázni akar rám..éjszaka el ne lopjanak :). Vagy azt hiszi Ő a főnök és birtokol...
2010. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fontos különbség van a között, ha rajtad vagy ha hozzád simulva melletted alszik. Ha rajtad, az annak a jele, hogy birtokol, őriz téged, vigyázni akar rád, mert úgy érzi, az ő felelőssége. Lehet, hogy ő a falkavezér nálatok? Az öledbe magától megy fel vagy csak akkor, ha hívod...? Ha viszont melléd fekszik és úgy simul hozzád, az egészen más. Véleményem szerint az lenne inkább a normális.
2010. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az én yorkie-m is ilyen. Sztem szeret:D Vagy fáznak.
2010. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Akiteki ***** válasza:
51%

Egy barátnőm egy hónapja talált az utcára kidobva egy 2 hetesnek becsült roti keverék kutyust. Ő úgy alszik rajta, hogy teljen hosszában végigfekszik a gazdi mellkasán. Előre röhögök a látványon, mikor a kutya 30-40 kilós lesz.:))

A whippetjeim is úgy alszanak, hogy a fejük a nyakamon. De mivel ők 4-en vannak, nekem meg csak 1 nyakam, néhányan kénytelenek a lábamra feküdni. :))

2010. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én bullterrierem is a nyakamon aludt kölyökkorában :D aztán most másfél évesen a lábamnál alszik az ágy végében.
2010. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,lehet,hogy ő a falkavezér:D Magától ugrik az ölembe,nem csak akkor ha hívom,sőt ha nem engedem fel,még meg is ugat,vagy nyüszít. Igazából amég hallgat rám,az sem nagyon zavar,ha falkavezérnek hiszi magát:)
2010. márc. 21. 12:59
 10/19 Akiteki ***** válasza:

Köze nincs a falkavezérségnek hozzá. Kölyökkorban ez a normális. Ha van alkalmad megfigyelni egy almot, a kiskutyák igyekeznek ugyanígy aludni, az anyuci nyakára feküdve.

A főnökséget sokkal inkább jelzi, hogy ha lefekszel, akkor megy oda az ágyba, nem előtted foglalja el a jó helyet. A farkasoknál is így van: először a vezér fekszik le, utána jöhet a többi.

2010. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!