Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valószínűleg olyan eset,...

Ez valószínűleg olyan eset, amikor valaki megtalálja a kutyáját?

Figyelt kérdés

Gyalogosan mentem az utcán, láttam,hogy messzebb egy kistestű keverék kutya sétálgat az út egyik oldaláról a másikra.Nem volt ijedt, szimatolt, nyugodt volt.

Jött egy autó, megállt pár méterre a kutyától, a sofőr kinyitotta a vezetőoldali ajtót (nem szállt ki), a kutya meg a farkát csóválva pillanatnyi bizonytalanságot követően odafutott, és önként beugrott.Aztán láttam,hogy átül az anyósülésre, és a kocsi elment.

Kulturált autó volt, fehér sofőrrel.Ezt azért írom meg, mert hallottam,hogy bizonyos emberek, általában a rájuk jellemző autótípusok valamelyikével összeszednek kiskutyákat a harci kutyáiknak,hogy azok megöljék.

Persze nem csak ők tehetnek ilyet, de az autó nem az a tipikus rájuk jellemző BMW,Merci,Lada volt, így csak remélem,hogy valami ismerős vagy a gazdája lehetett.

(valamit szólt is a kutyának a vezető, lehet a nevét mondta, de azt sajnos nem értettem)

De gondolom egy barátságos kutya sem ugrál be csak úgy idegen autókba, nem?

A bizonytalanság után csóválta a fakárt, és futott a kocsihoz.


2015. nov. 28. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Az is lehet, hogy egy állatbarát volt, aki nem akarta, hogy a kóborlót elüsse az autó.

De mert a kutyák nem mindenkihez szaladnak csak úgy oda, autóba pedig végképp nem ugranak be, mindenképpen ismerősnek kellett lennie, vagyis a gazdinak. Elszökött, a gazdi kereste, előbb gyalog, aztán kocsival is.

2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, az én első kutyám simán beült az autóba bárkihez, meert imádott autózni. Nyilván nem hagytuk neki, de ha elszökött volna, akkor nem vagyok biztos benne, hogy nem ült volna be valakihez.
2015. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kollegám szedett össze így kutyát az út közepéről, azóta se lett meg a gazdája. Kinyitotta az ajtót, hogy kiszáll és befogja, de addigra a kutya már bent volt :D Szóval ha olyan a kutya, simán beszáll akárkihez.
2015. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!