Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léptél e már kutyaszarba?

Léptél e már kutyaszarba?

Figyelt kérdés
Eleinte utáltam a kis dögöket. Mindenhova odaszarnak, odapisilnek. Aztán rájöttem, hogy nem ők az undorítóak, hanem a gazdáik, akik nem takarítják el a mocskot utánnuk. Érdekelne a büntetés is, amit a gazdáik érdemelnek
2010. márc. 22. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

ja. Elég nehéz elkerülni. és még szerencsém se lett...:(

Amúgy a gazdik, hát persze.

2010. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én otthon a kertben, de nem tehet róla a kutya, se én, nem fogok rögtön szaladni a kutya után lapáttal, hogy amint pottyant egyet, szedjem is föl.
2010. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Léptem már bele
2010. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Léptem.Miközben a sajátom után szedem fel, főleg akkor történik. Elég idegesítő,hogy a sok plázap'csa a plázakutyája után nem szedi fel a sz'rt. Még a nagyanyám is felszedi a kutyája után. Persze nem csak ők nem szedik fel. De tőlük még sosem láttam.
2010. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon bosszant és én is léptem már bele. Pedig nekem két kutyám van, egyszerre két pórázt tartok és úgy is föl bírom szedni. Múltkor egy nő látom, épp készült ottfelejteni a kutyája termékét. Odamentem hozzá, megkínáltam zacskóval. Erre közölte, hogy az ő kutyája húzza a pórázt, ezért nem tudja fölszedni. Mondom neki, megfogom a kutyát, erre közölte, hogy nem érdekli, majd az eső elmossa. Pffffffffff. Legszívesebben az arcába töröltem volna. Szigorúbb büntetés kéne érte. Ebben az országban nem lehet az emberek elméjére hatni vagy csak nagyon nehezen, de ha kapna érte egy 30 ezres bírságot és nem csak egy ennnye-bennyét, akkor lehet fölszednék. Nálam mindig van egy rakat zacskó, ha nincs, akkor vagy zsebkendővel szedem fel, vagy addig várok egy járókelőre, míg nem jön valaki és attól kérek egy zsebkendőt. A nincs a közelben kuka c. kifogás meg az egyik leggagyibb, én el tudom 300-400 méterre a kukáig cipelni, akkor más is. Csak akarni kéne.
2010. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, és a kutyáim is léptek már bele. Kisvárosban lakom, és senkinél nem láttam még zacskót, én viszont szedem szorgalmasan mindkét kutyám után. Összes táskám tele van zacsival :)

A legszörnyűbb, amikor kiállításokon nem szedik fel! Volt, hogy nem tudtuk négyen lepakolni a cuccokat és az öt kutyát, mert nem volt 6 m2 szarmentes hely :(

Büntetném őket keményen!

2010. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

elvileg a közterület-ellenőrök büntethetnek érte , de szerintem ritkán teszik és akkor is csak olyanokkal akiket meg tudnak félemlíteni. a kigyúrt , tetkós kétajtósszekrényt még a rendőr is elengedi mert fél tőle.

én simán belekenném a kutya bundájába. a kutyát nem zavarja, a gazdi meg takarítson 20x annyi ideig, mintha felzacskózta volna.

2010. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
te hülye vagy már megbocsáss - nem a kutya bundájába kellene belekenni, hanem a gazdába, mert nem a kutya nem szedi össze, hanem a gazdája hagyja ott
2010. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért utálják a nemkutyások a kutyásokat, mert sok nem szedi össze a kutyája után a sz@rt. Nem tudom, miért esik nehezükre. 5 kutyám van, soha nem szólt be nekem senki, mert mindig összeszedem utánuk a végterméket. Engedély kellene a kutyatartáshoz is!
2010. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régebben,gyerekkoromban megesett párszor.Egyszerüen a legrosszabb dolog ami egy emberi életben történhet szerintem. A bele hányom ki olyan undorító mocskos büdös. Egy nagy vastag kutyaszar figyel az úton,mert egy trehány disznó volt a kutya gazdája,még annyit sem ér,mint ami a kutya seggéből kiszabadult. Mostanában már évek óta ugy közletkedek,hogy görcsösen a járdát figyelem,nem vár e rám valami mocsadék, mert mostanában már drágább cipőkben járok,és megesett már,hogy csak ilyen miatt dobtam el egy több tízezer forintot érző cipőmet,egyszerüen undorodom kitakarítani,és utána meg már sose volna többé jógyomorral kedvem használni. Egy életre megundorodnék tőle. Fűre,meg homokos rétekre péládul nem is szoktam lépni.Eleve kényszerbeteg vagyok,betegesen kerülök minden olyan kutyaszarveszéllyel járó közeget. Csak tiszta betonon tudok közlekedni. De péládul aztszéli lószarfoltok közt sem egy holyday szlalomozni. Én éppen ezért egyáltalán nem rajongok az állatokért.Tudom,nem ők tehetnek róla,hogy össze van barmolva a közlekedő hely,de mégis roppant mód irritál. Állatok jópofák dzsungelben, szavannákon, tanyasi kertekben,de nagyvárosba szerintem nem valók.Én jobban érezném magam nélkülük.
2010. szept. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!