Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig él egy keverék...

Hány évig él egy keverék Palotapincsi?

Figyelt kérdés
Van egy keverék Palotapincsim, és már ha jól számolom 10 éves. Sajnos a napokban azt vettem észre hogy felfújódott, és ma elkezdett nagyokat sóhajtani-nyögni. Könnyes a szeme és elég bánatos a feje. Valami betegsége van vagy esetleg bekövetkezhet az is hogy meghal? Válaszokat előre is köszönöm :(

2015. dec. 12. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bekövetkezhet, főleg ha nem viszed állatorvoshoz, amikor beteg. Persze ez független a korától. Ha olyan baja van, ami kezelés nélkül halálos, abba két évesen is pont ugyanúgy belehal, mint most.

Szóval vidd el állatorvoshoz. Minden egyes alkalommal, amikor valami nem stimmel a kis teste működésével.

2015. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ettől a kortól már egyre több nyavaja jöhet elő. Kezeletlenül ne hagyd. Ha szépen gondját viseled, akkor még simán leél 6 évet nagyjából.
2015. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi kezelés nélkül meghalhat. Ahogy az ember is.
2015. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet sose tudni egy kutya élet korát 10-15 év az átlag.


Ha beteg vidd orvoshoz,mert igen meghalhat.


Ha én nem vittem volna el a kutyámat orvoshoz akkor már 3 éves korában meghalt volna, meg 6 évesen is, illetve tavaly is.De elvittem meggyógyították és februárban lesz 14 éves.

2015. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!