Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol található Budapesten...

Hol található Budapesten belül olcsó állatorvos? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Egy 9 hetes kislány yorki oltásait szeretném megbízható helyen beadatni, és lehetőleg olcsón! Én a belvásorban lakom, tehát innen bármi megközelíthető rövid időn belül! Minden ÉRTELMES választ szívesen olvasok, illetve személyes tapasztalatokat is!

(Kombi oltásra gondolok itt elsősorban, veszettség elleni oltásra, illetve egyéb betegség esetén felmerülő költségekre)



2015. dec. 14. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem szoktak olyan nagy különbségek lenni, nagyjából egy árban vannak mindenütt, de a legegyszerűbb, ha körbenézel a környékeden. Nem biztos, hogy megéri 500 Ft-tal olcsóbban beadatni, ha két órát kell utazni hozzá.
2015. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

jól kezded a kutyatartást.

"OLCSÓN", minél kevesebb időráfordítással.

A kutyások legtöbbje először az után tájékozódik, melyik orvos a valóban jó orvos, aki mellett kitarthat és ért a dolgához, plusz valóban az állatszeretet a munkája egyik mozgatórugója.

2015. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pesten magasak az árak szerintem mindenhol, de neked mi az olcsó? 5 ezer alatt szerintem felejtsd el.


Én BPtől 30 km-re lakok itt 5300 ft/oltás kombi +veszettség volt 9500 ft.



Most lesz az első oltása csak? mert ha igen akkor jobb ha rákészülsz,hogy 4b oltást kell kapnia.

2015. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyolcadik kerület, auróra utca.

én elszörnyülködtem, mikor mások mesélték, hogy mennyire lehúzták őket itt meg ott, miközben a kutyán konkrétan nem segítettek. én itt még nem csalódtam, mindig kaptam segítséget és gyakorlatilag fillérekért....

2015. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen fel vagyok készülve, hogy nem olcsó a kutyatartás. Nyilván nem párszáz ft-ért akartam a kutyát beoltatni valami lepraterepen..

2015. dec. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!