Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védő munkakutyákat...

Őrző-védő munkakutyákat szeretnék kiképezni főleg külföldre, van benne rácio szerintetek? Hogyan tudom felmérni a (külföldi) piacot (kereslet, kínálat), faterom foglalkozik ezzel még én csak másod állásaba szeretném majd egyetem mellé .

Figyelt kérdés

Hogyan tudom felmérni a (külföldi)piacot (kereslet,kínálat), faterom foglalkozik ezzel de csak a magyar rendőrségnek és bv-nek, még én csak másod állásaba szeretném majd egyetem mellé minden időmben .

Vállalkozást csinálnánk , komoly magyar -angol -német nyelvű weboldallal . Üzleti tervet a piac kutatás után szeretném megkezdeni . Természetesen pénz szerzés melett nagy szeretettel is csinálnám ,ahogyan most is.


2015. dec. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nem túl nagy a valószínűsége, hogy nyereséges lenne.
2015. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ebben benne vagytok olyan szinten, ahogy állítod, akkor kérdezzetek körbe az ismerősök között, hasznosabb válaszokat fogsz kapni, mint itt.
2015. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nyereséges ez! Csak jól kell csinálni! Foglalkoznak ezzel sokan, viszont csak és kizárólag ebből megélni nem sokan tudnak.
2015. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A külföldre nevelt előképzett kutyáknak igen telített a piaca. Olyannyira, hogy a vásárlók már szinte "tökéletes" kutyákat vesznek át. Akik itthon ezzel foglalkoznak, már megismertették magukat a felvevő piaccal. Megfelelő kutyákat tudnak adni számukra. Ismerik a kutyák felkészítésének módjait, a kutyák kiválasztásának fogásait, stb.

Az itthoni kívánalmak és a külföldi között van jócskán különbség.

Eleinte a pénzt bele kell tenni. Jócskán. Aztán vagy sikerül , vagy nem.

2015. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!