Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A két kutyám ugyanazt a tápot...

A két kutyám ugyanazt a tápot eszi, ez gond?

Figyelt kérdés
1,5-2éves vizsla keverékem, aki nagyon aktív, és az 5éves csivava keverékem, aki egy nyugodt, alacsony energia szintű kutya, ugyanazzal a táppal etetem. Acana csirkés burgobyás, de most fogunk átállni a bárányos almásra. Ez okozhat problémát. Mert olvastam sok helyen, hogy a kívésbé aktív kutyáknak nem tesz jót a sok fehérje, míg aktívabb társaik úgyis lemozogják, így ott szükséges. Így a sok információba belezavarodtam, mivel ez a két tápfajta nem specifikusan aktív kutyáknak lett kitalálva, mint pl az acana sport. Egy időben ezzel etettem a vizslát, hogy felszedjen pár kilót, mert örökbe fogadott kutya, s nem sikerült hízlalni. Addig a csivi más fajtát kapott. De mindig a másiké kellett, ezért is váltottam olyanra, ami szerintem mindkettőnek megfelelő lehet. Szóval ez jó vagy sem?
2016. jan. 1. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost
2016. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele, ha a csivava keverék is megtudja rágni a tápot. :)
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond, hogy nem tudja megrágni a csivava. Mióta megvan a vizsla azóta bármit amit a vizsla megeszik, azt ő is. Pedig előtte próbáltunk kis szemű tápokat is, de valahogy nem volt az igazi a kutya számára. Igen, finnyás a drága, pedig mióta hozzánk került nem volt az, hogy jajj nem eszi meg szegény... Akkor kap inkább ezt, azt, amazt. S mióta a vizsi megvan, azóta mindig a másik kajája kell, ezért is szeretném ugyanazzal etetni őket.
2016. jan. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!